Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet az oka, hogy pár...

Mi lehet az oka, hogy pár hónapja drasztikusan megváltozott a menstruációm alatt a kísérőtünet? Eddig a hasam fájt, de ez átváltott erős fejfájásba, olyan természetellenesnek érzem, mintha valami változás történt volna a testemben?

Figyelt kérdés
27 éves leszek. Tudom fura, lényegtelen kérdésnek tűnik, de úgy érzem valami oka lehet.
2011. nov. 13. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
nem szedsz fogamzásgátlót esetleg?
2011. nov. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bánomisén ***** válasza:

Nem lényegtelen, ha valami változik, az igenis felkelti az ember figyelmét.

A mensi és a kísérőtünetek nem állandóak, folyamatosan változnak ahogy múlik az idő.

Nekem kamaszkoromban eszméletlen hasfájásaim voltak, a huszas éveimben szinte semmit nem éreztem, most, hogy harmincas vagyok, nekem is általában a fejem fáj.

Szerintem nálad is arról van szó, hogy ahogy múlik az idő és változik a szervezet működése, mások a tünetek, de ha most nem nyugtattalak meg, akkor menj el a nőgyógyászodhoz és tőle is kérdezd meg. Szerintem ugyanezt fogja mondani, de egy szakembernek mindig nagyobb hitele van, mint egy anoním válaszolónak :-)

2011. nov. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, nem gondoltam, hogy ilyen kedvesen reagáltok, még nem használtam az oldalt. Szóval az elsőre az a válaszom, hogy nem is szedhetek fogamzásgátlót, a másodikra meg hogy köszönöm, de nem megyek nőgyogyihoz, mert utálom, de én is sajna ezt érzem, hogy "öregszem" és ezért változok....:)remélem azért az nem igaz,h 28 éves kor előtt kéne szülni, nah puszi és thx
2011. nov. 14. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!