Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért ázok át az éjszakai...

Miért ázok át az éjszakai betéttel?

Figyelt kérdés

Nem tudom más hogy van vele, de nekem túl rövid. Hogy lehet csak egy méretű éjszakait csinálni? Használja azt egy 150 centis 40 kilós nő, meg egy 175 centis 60 kilós? (mint én)

Arra nem is gondolok, hogy egy ducibb csajnak még nagyobb kéne...

Mindig a betét végénél olyan lesz egy kicsit a bugyim és még a lepedőn is átüt egy kicsit.

Muszáj a bugyim végébe még tenni keresztbe egy tisztaságit...


2011. máj. 28. 15:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

tampon.

Még soha életemben nem áztam át

2011. máj. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szorosabb bugyit kéne fölvenned. Laza bugyiban én is mindig átázok, de szorosban még a nappali betéttel sincs balesetem.
2011. máj. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy sokat mocorogsz vagy hogy erősebb a vérzésed.


vagy tampont használj (OB Flexia a legjobb, ennek szárnyai is vannak), vagy teríts törölközőt magad alá, így megóvod az ágyadat a foltoktól.

2011. máj. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nappal azt használom, szeretem is, volt h éjszakára is azt tettem be, de úgy halottam h este jobb inkább betétet használni. De lehet h visszatérek a tamponhoz, mert az első nap mondom h mindig ez van a bugyim végénél...
2011. máj. 28. 15:20
 5/11 A kérdező kommentje:
nem olyan laza a bugyim, direkt ezekre a napokra éjszakára van pár amit csak ekkor használok. de akkor legközelebb megpróbálom egy szorosabbal. ha az se jó, akkor marad a tampon.
2011. máj. 28. 15:22
 6/11 anonim ***** válasza:

A Libress nek van ilyen vastag és rövidebb változata én azt használom már csak, mert egész nap bírja,m ha nem tudodm kicserélni és mégsem látszik.

Úgy tudom csak DM-ben lehet venni.

Libresse Secure fit a neve és nagyobb zacskóban , mint a többi, általában a polcoknál alul szokott lenni.

2011. máj. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Na végre valaki! :) Én is mindig így járok, mint te...
2011. máj. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
:)
2011. máj. 28. 17:27
 9/11 anonim ***** válasza:
én néha egy super tampont szoktam berakni meg éjszakai betétet és így jó;)
2011. máj. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én Libresse Goddnight-ot használok ilyenkor. Ilyet: [link] A DM-ben normál betét áron vettem a múltkor. Közel 320 mm-es szóval elég nagy :-)
2011. nov. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!