Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit vegyek a gyógyszertárban?...

Mit vegyek a gyógyszertárban? MEnstruálok, betétet használok és tegnap (2. nap) iszonyúan elkezdett viszketni, fájni, lüktetni a bőrömnek az a része, ami közvetlenül a betéttel érintkezik. Tehát nem hüvelygomba.

Figyelt kérdés
Annyira kellemetlen,szinte mondhatni,hogy fáj, hogy ma reggel már tampont kellett feltennem és bugyi nélkül kell lennem, mert ahogy hozzáér a betét,vagy a bugyi......hát mondhatni nagyon rossz érzés.Most is terpeszben ülök, hogy ne érezzem ezt a borzasztó érzést. Mivel lehetne bekenni, amitől elmúlna ez a bőrirritáció? Ezzel most nem akarok nőgyógyászhoz menni, főleg, hogy ez nem is nőgyógyászati probléma.
2011. szept. 29. 07:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Allergiás reakciónak tűnik. Válts típust, ha az sem segít bőrgyógyász.
2011. szept. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Naturlandos körömvirág krémet próbáld meg.
2011. szept. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
54%

szia!


Nekem is ez a problémám :((

próbáltam a körömvirágkrémet, de azok közül CSAK a BIOMED-es sárgát ajánlom! A többi csak mű...

Sokszor beválik, de néha nem :'(

2011. szept. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
és a betétfajta csere itt nem segít..
2011. szept. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Én ezt használom és mindenféle allergiás, viszkető, fájó bőrirritációt nagyon hamar rendbehoz.


[link]

2011. szept. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

használd a Sudocremet!! babapopsira való un. pelenkakiüteésre, de más esetekben is csodát tesz, felnőtteknél is.

írd be a keresőbe, olvashatsz róla.

én idősebb lévén hajlatokban való kisebesedés ellen használom.

2011. szept. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Kedves Évajuli! Ilyen esetben is használtad már,mint ami most nekem is van? És esetleg tudtok olyan betétet ajánlani,ami nem okoz irritációt? Nagyon köszönöm!
2011. szept. 29. 08:11
 8/19 anonim ***** válasza:
A kísérletezés helyett jobb lenne ha orvoshoz mennél.
2011. szept. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül nem az extra kamillás és nagyon illatos Naturela kamillás betétet használtad? nekem attól volt ilyen. sima canestennel kentem, szinte 1 kenés -és persze betétváltás után el is múlt.
2011. szept. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Igen, de nekem akkor a melegtől lett sebes, piros és gyulladt a nagyajkak környékén, legalábbis azt gondolom, mindenesetre 1-2 bekenés után már jobb lett és gyorsan elmúlt.
2011. szept. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!