Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fura kérdés lesz, de mivel...

Fura kérdés lesz, de mivel lehetne CSÖKKENTENI libidónkat? Csak komoly válaszokat, ha lehet, hülyeségek, beszólások NEM érdekelnek. Azért nem a szex kategóriába írok.

Figyelt kérdés

Vágyserkentő szerek vannak, de én csökkenteni szeretném, mert nem akarom hogy többször,és jobban kívánjam a szeretkezést mint a férjem.

Egy bizonyos fájdalmas esemény után kezdtem el Én jobban kívánni a szexet.Azelőtt nem igazán kezdeményeztem, hetente ,2hetente voltunk együtt.Most meg...elég ha összebújunk,vagy együtt fekszünk az ágyon,már megkívánom!

Akár naponta, de inkább 2 naponta is szeretnémNem akarom elriasztani,se "fehérmájúnak "tűnni a szemében...

43 /nő


2011. máj. 29. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
- (mínusz) előjellel
2011. máj. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Van rá gyógyszer, de biztosan vényköteles.Én úgy tudom, hogy pszichiáter írhat fel, nagyon erősen indokolt esetben (pl.ha az illető szexuális bűncselekményt követett el).Szóval szerintem beszélj a férjeddel, biztos van egy olyan mérték, ami mindkettőtök igényeinek megfelel.


Ha mindenképpen gyógyszert szeretnél, próbálkozz béta receptor blokkolókkal, ez egy vérnyomáscsökkentő gyógyszer kategória, mellékhatásként nyugtat és csökkenti a szexuális érzékenységet. Ha ez sem segít, akkor sok pszichiátriában használt nyugtatónak van libidócsökkentő mellékhatása (pl. Prozac, Deprexin).De én nem ajánlom, hogy emiatt nyugtatókat szedj.

2011. jún. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A nők a menopauza környékén, sokkal jobban kedvelik a szexet. Ez igazából normális dolog.
2011. jún. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!