Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj a petefészkem?

Miért fáj a petefészkem?

Figyelt kérdés
Ma reggel felkeltem 10kor és kibirhatatlanul fáj és nem akarja abba hagyni pedig már 2óra :/ És még menni is alig birok miatta... Nem tudok neki mit csinálni... Ha tudtok valamit segíteni akkor megköszönném. :)
2011. máj. 29. 13:46
 1/4 sine.lacrimna ***** válasza:
menstruálsz?Miből gondolod hogy a petefészek?Szúr,vagy görcsöl?
2011. máj. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Majd 7-e fele jön meg...:S Szúr,fáj de iszonyatosan. :S
2011. máj. 29. 15:47
 3/4 anonim válasza:

Nem szeretnék hülyeséget mondani.

15 éves vagyok, pár hete nekem is ez volt. Szúrt és nem tudtam menni. Anyuék azt tanácsolták hogy igyak rengeteget és járjak sokat pisilni. Aztán elmentem orvoshoz és csináltattam laborvizsgálatot. A végén kiderült hogy kis kristályok keletkeztek a vizeletben (ami tök normális) és emiatt volt az a szúró érzés. Az orvos azt mondta hogy igyak sokat és ki fog ürülni a szervezetemből :) Szurkolok hogy ne legyen gond :) Igyál sokat ;)

2011. máj. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat (: Megfogadom... még mindig fáj de már nem annyira(:
2011. jún. 2. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!