Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 46éves vagyok, mindég erős...

46éves vagyok, mindég erős vérzésem van ami 5 napig is eltart, ebbe a hónapba 2 napig volt csak meg és pár nap múlva minden nap pár csepp vérzésem van. Nem értem mi ez? Lenne valami bajom?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Klimax? Nem elképzelhetetlen.
2011. máj. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
46 évesen gondolom lehetne annyi tapasztalatod vagy sütni valód hogy orvostól kérdezed meg :) BOCS AZ OFF_ÉRT
2011. máj. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az utolsónak! ilyen válaszra nem vagyok kíváncsi, ezt élvezed ha ilyet írhatsz valakinek?
2011. máj. 29. 22:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet a klimax,az orvosod kivizsgálás után meg tudja mondani.Én 48 vagyok,az enyém is csinál mindenfélét,ha nem szedet veled semmit és úgy van meg ez a pecsételgetö vérzésed okvetlen említsd meg a dokinak.Persze ettöl még nem kell megrémülni mindjárt.Szerintem nincs abban semmi rossza ha itt is érdeklödsz,más nök tapasztalatai iránt,butaság azt feltételezni,hogy ennyi idösen az orvost kéne csak kérdezni.Nem értek egyet az elözö okoskodóval.Nekem nagyon klassz nögyógyásznöm van,s ö gyakran használja azt a mondatot ha valamit magyaráz,hogy a paciensei egy része ennél vagy annál a gyógyszernél..ezt tapasztalta.Nincs abban semmi rossz,ha meghallgatjuk mások véleményét.
2011. máj. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!