Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma megyek elosszor nogyogyaszh...

Ma megyek elosszor nogyogyaszhoz, mi kell mindanom ha bemegyek (koszonesen kivul:d )?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 07:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy miért jöttél. De úgyis megkérdezik. Ha panaszod van, akkor azt mondod, ha gyógyszert akarsz íratni, akkor azt, stb.
2011. máj. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én azt mondtam, hogy most vagyok először, általános vizsgálatra jöttem. plusz mondtam, hogy milyen bajaim vannak, hogy a ciklusom sose volt rendszeres, mindig kimaradozott, és hogy leginkább azért jöttem el, mert mostanra már 3 hónapja nem jött meg. megvizsgáltak, ami nem is volt olyan rossz, a doki tök rendes volt, és kaptam gyógyszert ami meghozta, aztán fogamzásgátlót is írtak fel beszabályzásra. azóta rendszeresen van nekem
2011. máj. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha valami konkrét bajod van el kell mondanod a tüneteket, ha az éves méhnyakrák szűrésre mész el kell mondanod, hogy azért jöttél. Ha még nem voltál nőgyógyásznál elmondja, hogy mit fog vagy éppen a vizsgálat során mit csinál.
2011. máj. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Majd megkérdezi amit akar.


Második: Nem lett rendszeres a menzeszed, hanem ki lett kapcsolva az egész ciklusod, és a tabi csinált egy mesterségest. Nem értem az orvosok miért csak tabit írnak. Nem old meg semmit. Ha abbahagyod ugyanolyan szar lesz, vagy még rosszabb, mint előtte.

Inkább ki kellene deríteni, hogy mégis mitől nem menstruálsz. Ez nem megoldás, amit csinált, csak a dolgok szőnyeg alá söprése.

2011. máj. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
megvizsgáltak és azt mondta, lusták a petefészkeim, ennyit mondott, és felírta a cuccokat. igazából most érek az utolsó tablettákhoz, ha igazad van, és amint abbahagyom elmúlik, mit mondjak a dokinak kedves előttem szóló?
2011. máj. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!