Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha abbahagyom a fog. Gátló...

Ha abbahagyom a fog. Gátló szedését 2 hónapra, és utána újrakezdem, akkor lesz valami gond?

Figyelt kérdés
Azért szeretném abbahagyni, mert kíváncsi vagyok, h vajon tényleg ettől jön-e ki a gomba...már mindent kipróbáltam, mégis minden hónapban előjön. (ehhez kapcsolódó kérdésem: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__17641.. Valakinek valamilyen javaslat? Doki kizárva, nem fogok azért megint elmenni hozzá, h megállapítsa: Jééé, ez tényleg gomba! felír valamilyen szart, kenegetem magam, visszamegyek hozzá, minden rendben, de a következő hónapban megint ott ülök a váróteremben...
2011. máj. 30. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Annak a valószínűsége, hogy a fogamzásgátlótól van gombád szinte nulla.

De amikor előjött akkor a barátod is kezelte magát? vagy csak te?

Mert ha ő hordozó,akkor akárhányszor "kenegeted magad" és elmúlik, akkor ő vissza fertőz.

2011. máj. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ő is kezelte magát.
2011. máj. 30. 13:40
 3/9 sine.lacrimna ***** válasza:

hát annyi kapcsolat van a gomba és a fog.gátló között, hogy a fog.gátló hüvelyszárazságot okozhat és az elősegíti a gomba elszaporodását.

Ha abbahagyod addig védekezzetek gumival.Tökéletesen véd bármilyen fertőzés ellen és a terhesség ellen is.Tehát jobb mint a fog.gátló!

2011. máj. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
természetesen használni fogjuk a gumit, csak tartok attól, hogy a szervezetem össze fog "zavarodni" :/
2011. máj. 30. 14:17
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, a 2 hónap kicsit kevés. Ha utána időre megjön,akkor elkezdheted újraszedni. De ha nem jön meg, vagy nagyon összevissza, akkor inkább várj fél évet.

(De akkor úgyis elmész a dokihoz és ő majd megmondja)

2011. máj. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha rendben megjön a menzeszed, akkor nyugodtan elkezdheted újra. Ha nem jön meg, akkor viszont várni kell míg helyreáll a ciklusod.
2011. máj. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én is abbahagytam egy időre. A szervezetednek kb fél év kell, míg kiürül belőle a fog.gátló hatása, maradványai. Én megvártam ezt, és csak ezután kezdtem újra.
2011. máj. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
és az gond, ha "csak" 3 hónapot várok vele? tehát 3 hónap után kezdem újra.
2011. máj. 31. 17:19
 9/9 anonim válasza:
Ezt egy nőgyógyász tudja, mennyire zavarja meg a szervezetet...
2011. jún. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!