Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan fogamzásgátló...

Van olyan fogamzásgátló tabletta, ami tényleg bejött?

Figyelt kérdés

Beütök a google-be egy fog.gátló nevét és mást nem találok csak azt, hogy így nem jó, meg úgy nem jó meg "állítólag ezt okoz, azt okoz".... érdekes egyiknél se találtam olyat, hogy "húúúú ez de jó!"

Valaki meg képes bevenni ezeket a rémhíreket, és inkább felállít egy hipotézist magában. Nyilván mindenkinél máshogy hatnak, ezért totál felesleges más véleményére adni.


Szóval ide azokat a válaszokat várom/várnám, akiknek tényleg bevált valamelyik tabletta.


2011. máj. 30. 14:08
1 2
 1/15 sine.lacrimna ***** válasza:
51%
nekem nem jött be egyik sem, pedig többet kipróbáltam.
2011. máj. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én jangee-t szedek. Nekem tökéletesen bevált semmi bajom tőle.


Unokanővérem 3 fogi.gátló után találta meg a neki ideális fogi.gátlót.

2011. máj. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem bejött, amit elsőre írtak fel, csak az abbahagyás után szépen felborult a ciklusom tőle. Plusz szedés közben megvolt a nulla libidó, hízás és még ekcémás is lettem.
2011. máj. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én kétfélét szedtem, egyiket 10 éve 3 évig (Mercilon), a másikat most szedem 3. éve (Dienille). Mindkettő bejött, nincs mellékhatás és nem lettem terhes.
2011. máj. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
lyndinett-et szedem tavaly okt. óta. eddig jó:D
2011. máj. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%

*mindenkinél máshogy hatnak, ezért totál felesleges más véleményére adni.


Akkor mi értelme ennek a kérdésnek? AMit írtál, nemcsak a negatívumokra vonatkozik, hanem a pozitívumokra is.

2011. máj. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
yadine-t szedek vagy 15 éve előtte szedtem Mercilont vagy 20 évig. soha nem volt mellékhatás, nem híztam, közben szültem tervezetten, 3 gyereket minden gondnélkül.
2011. máj. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én a Gracialt szedtem, soha semmi gondom nem volt vele.

amúgy nem hallottam még az ismerősi körömben olyanról, hogy ne lett volna biztonságos a tabletta. Ne védett volna, vagy kellemetlen mellékhatásokat okozott volna.


A barátnőim szedték még a Tri-Regolt, Diane-t, Mercilont, mindegyik tökéletes bevált náluk.

2011. máj. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. ja, semmi értelme a kérdésnek, csak ha mindenki fikáz, akkor ezek szerint senkinek sem jó? ....

dehogynem, csak azt senki sem írja le.

2011. máj. 30. 14:30
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Figyel,ez tök természetes, fórumokon azok kérdeznek, panaszkodnak,akiknek valami bajuk van.

Senki nem ír naponat kérdést, hogy: "ma sincs semmi gondom a fogamzásgátlómmal,ki van még ezzel így?"

2011. máj. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!