Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezt a kérdést már kitettem...

Ezt a kérdést már kitettem máshova de gondoltam kiteszem ide is ha nem gond. SEgítség! Szőrtelenítés. De hogyan? 13/L

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, már menstruálok, és elég durván szőrösödöm. Bár a puncimon is nagyon zavar nyárra azt megoldom egy olyan forro nacis bikinivel. De mit csináljak a lábammal és a Hónaljammal? A Lábamat már egyszer epiláltam, az nem fájt annyira, és jó lett de a combomat még nem. Lehet azt is, és ha igen melyik epilátor a legjobb rá? A hónaljamat pedig már tavaly óta borotválom mert ott nagyon zavar a szőr, és mivel fekete, nagyon látszik. De a borotva nem szedi le szépre, hogy ne látszon , se a szőrtelenitő krém. Elmennék kozmetikushoz de félek. Hogy csinálja? És sima lesz? Nagyon fáj? És epilálni lehet? HELP! Tudom hogy nagy ügyet csinálok belőle de nagyon zavar. És létszi ne olyanokat irjatok csak Hogy "13 évesen minek kell azt leszedni" Köszi előre is.

Annyival még kiegészíteném, hogy ha mekkérem a kozmetikust hogy gyantázza le a puncimat is nm fog hülyének nézni? És ott hogy viselkedjek? Levegyem a bugyimat vagy ne vegyem le? Nem lesz nagyon gáz? Köszi


2011. máj. 30. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Hónaljadat is nyugodtan epiláld és nagyon szép lesz tőle. Én is epilálom már vagy 10 éve, és nagyon kényelmes, ahogy a lábam is.
2011. máj. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kozmetikus megoldja gyantázással.
2011. máj. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem fog hülyének nézni a kozmetikus, ha a puncidat akarod gyantáztatni, hiszen ez is a munkájához tartozik!
2011. máj. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha már a puncidat gyantázza, akkor vedd le a bugyidat is. Így is úgy is lája a puncid.
2011. máj. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!