Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az orvos felirt Cns hüvelykúpo...

Az orvos felirt Cns hüvelykúpot meg Fluconazole kemény kapszulát ez hatásos? Utána a hüvely egyensúlyát mivel állithatom vissza?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 15:53
 1/1 anonim válasza:

Szia. Nekem egyszer egy patikus mesélte, hogy volt egy hölgy akinek felborult a baktériumegyensúlya és erre nem jöttek rá az orvosok. Minden vizsgálatra elküldték szegénykét és minden baja volt. De mikor éppen egy x.edik vizsgálatra készült, elkezdte a bélflóráját helyreállítani, és rendbejött. Én nem azt mondom, hogy ez minden, de manapság egyre több orvos jön rá, hogy a sok-sok trillió természetesen ott levő bacit antibiotikummal kiöljük és helyére káros bacikat teszünk, az nem jó. Több élösködő van bennünk mint ahány sejtünk.


Szummában én azt javaslom, hogy csinált egy helyreállítást. Rossz tuti nem lesz, legfeljebb ettél néhány jót. Vannak mindenféle kapszulák, amik hatékonyak nagyon, de szerintem egy joghurt is nagyon jó, csak legyen ráírva, hogy van benne csomó élő kultúra. Én a Milli Janga-t szerettem, de most drága lett (natúr), de van a bakonynak is. De ha nincs semmi, akkor marad a kapszula. Érdemes mellé egy kis müzlit enni, mert abban vannak olyan dolgok, amik eljutnak a vastagbélbe és ott kajálják a bacik. De a hagymában is vannak olyan cukrok, amik nem emésztődnek meg hamar és elmennek végig.


Szóval egy próbát megér, ha nem tapasztalsz változást, akkor pech. De ha igen, akkor tudod Te is javasolni másnak.


Tamás

2011. jún. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!