Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak, hogy szabályos...

Mit csináljak, hogy szabályos legyen a menstruációm?

Figyelt kérdés
mostanában nem pontosan jön meg, és késik, és mindig belémvágja az ideget, hogy nem-e terhes vagyok, bár ennek nem sok az esélye mert mindig védekezünk barátommal, de akkoris ha késik egy hetet mint pl most is akkor azért elkezdek aggódni, hogy mi lehet, most pl vettem tesztet is, bár gondoltam hogy nincs semmi és igazam is lett, és volt már ilyen máskor is, de akkor is idegesít, hogy nem jön meg szabályosan, gyógyszert meg nem szeretnék szedni, van vmi alternatív megoldás tablettán kívül?
2011. jún. 1. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mert fiatal korban normális, ha szabálytalan a menstruáció. Van akinek csak 18 éves korára áll be rendszeresre.
2011. jún. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vmi barátcserje tartalmú tabival próbálkozhatsz. Pl. Agnucaston. Gyógynövényes, vény nélkül kapható.


A tablettát amúgy sem javaslom rendszertelen menzeszre, mert az teljesen leállítja a petefészket. Az meg akadozó ciklusnál nagyon nem jó...

2011. jún. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
21vagyok, eddig viszonylag rendben volt, kb fél éve megint ilyen:S
2011. jún. 1. 22:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha enyhe vashiányod van, könnyen előfordulhat, hogy késik. Ha több vasat tartalmazó ételt fogyasztasz, ezt a lehetőséget biztosan kizárhatod.
2011. jún. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!