Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pisilésnél mindig szúró...

Pisilésnél mindig szúró fájdalmat érzek. Mit tegyek? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál, mivel nem tudott megvizsgálni rendesen, így olyan gyógyszert írt fel, ami 17 éves korig csak egy teljesen más betegség kezelésére alkalmazható. Fiatalabb vagyok ennél, így féltem bevenni, illetve már nem fájt annyira, gondoltam hagyom akkor, de nem múlt el, így 1 hét után azért el merjem kezdeni a szedését?
2011. jún. 1. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nem tudott megvizsgálni rendesen?
2011. jún. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Épp megvolt.
2011. jún. 1. 22:29
 3/9 anonim válasza:
Nem tudott megvizsgálni, és úgy írt fel gyógyszert? Ez most komoly? Esküszöm, néha falnak tudnék menni! Nem tudom, ez az "orvos" a saját gyerekét is ilyen felületesen kezelné?? Mert ok., hogy gyanakszik valamire, de, hogy így elküld... Mondanám, hogy menj vissza hozzá, kérdezz rá, de nem tudom mire mész vele. A legjobb az lenne véleményem szerint, ha dokit váltanál...Mielőbbi jobbulást!
2011. jún. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igyál nagyon sok folyadékot, zöld teát is! És menj el másik orvoshoz! Azért nem vizsgált meg rendesen, mert nőgyógyásznál voltál, és még nem élsz nemi életet, nem lehet hüvelyi uh-t csinálni? Vagy miért nem?

Menj el másik orvoshoz, pl: a háziorvosodhoz.

Nem értem egyébként a gyógyszerfelírást... tuti van olyan antibiotikum, amit kiskorú is bevehet ilyen baj esetén!

+ Kérd meg a háziorvost, hogy nézzék meg a vizeleted! Csak reggelre kell vinned egy kis mintát! abból is kiderülhet a baj!

Jobbulást!

2011. jún. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Vizelet vizsgálatot ilyenkor nem tud venni? Mert vesznek, majd miután a vizsgálat kimutatta az esetleges gyulladást, vagy baktériumot, vérvételre küldenek. Vérvételre sem küldött?
2011. jún. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Háziorvosnál voltam, de nem az enyémnél. Nem tehettem róla, épp így alakult. Viszont én is furcsálltam ezt a gyógyszeres cuccot, mivel itthon első volt hogy elolvastam a betegtájékoztatót... Ha ezen a héten se lesz jobb, megyek a sajátomhoz. Köszönöm a válaszokat.
2011. jún. 1. 22:36
 7/9 anonim válasza:
Szerintem máris menj. Reméljük nincs nagy baj, de mindenképp kezelni kell. Valóban sok folyadék, esetleg tőzegáfonya kapszula és pihenés. Az antibiotikum viszont szerintem elkerülhetetlen. Legalábbis én soha nem úsztam meg...
2011. jún. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehetséges valami felfázásos problémád van,ha szúr vagy csíp...

Ezt antibiotikummal ki lehet kezelni,de szigorúan be kell szedni,alatta pedig használni kell Normaflorta bélflóra helyreállítására ill. pl.: Vitagyn C-t a hüvelyflóra helyreállítására,mert az antibiotikum okozhat hüvelygombát...(saját tapasztalat).

A doki megtudja nézni,hogy a vizeletedben van e vér,cukor,fehérje,milyen a Ph-ja és van e benne genny...

Addig meg igyál cickafark,zsurlófű teát,esetleg orvosi medveszőlő levél teát (bár ezt sokáig nem szabad alkalmazni,mert a vesét károsíthatja).Ha tuti felfázás,ilyenkor jó még az Urogin,ez nem gyógyszer,hanem gyógynövényes tinktúra,ami kifejezetten használt nekem anno.

Jobbulást.

2011. jún. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem menstruálsz, menj vissza a dokihoz, és mondd meg neki, hogy vizsgáljon meg.
2011. jún. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!