Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor jön meg a menstruációm?

Mikor jön meg a menstruációm?

Figyelt kérdés
5. es vagyok 12 éves. Az osztálytársaimnak mind megvan csak nekem nincs és zavar. MIKOR JÖN MÁR MEG?
2011. jún. 2. 19:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Talán a telefonos jósszolgálattal többre mész. Mégis honnan tudnánk?...
2011. jún. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Kicsim... 6.-os vagyok, 13 éves. NINCS MEG! És én még örülök is neki. Megjön, amikor kell. Nem te döntöd el. :) És mi se tudjuk...
2011. jún. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
addig örülj, amíg nincs :) 38 évesen már a pokolba fogod kívánni az egész menzesz-mizériát. vér, görcsök, fejfájás, stb. remélem neked ebből nem jut, de sokaknak igen.
2011. jún. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Pontosan julius 14.én 3óra 50perc 26másodperckor ;)
2011. jún. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
De csak azért van ez a kérdés mert az én szempontomból ciki hogy én még nem vagyok "nagylány"
2011. jún. 2. 19:42
 6/18 anonim ***** válasza:

Ööö, nem értem, közösen szoktak a többiek betétet meg tampont cserélni, és mindenki csekkolja, hogy a másiknak megvan-e? XD

Ha zavar, akkor mondd azt, hogy megvan, amúgy meg megjön az, ha eljön az ideje (én 14,5 éves voltam, amikor megjött, és semmi hátrányom nem származott belőle)

:))

2011. jún. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem, csak ez a téma. Tudod, az osztályban
2011. jún. 2. 20:44
 8/18 anonim válasza:
s?Ha igen hamarosan ha még nem akkor miután megtörténtek ezek a dolgok.De ez már a 100ilíen kérdés!szörös vagy már alul, nő a melled stb?
2011. jún. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

szörös vagy már alul, nő a melled stb?ha igen hamarosan megjön ha még nem akkor miután megtörténtek ezek a dolgok.De ez már a 100ilíen kérdés! szörös vagy már alul, nő a melled??

11/lány

2011. jún. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha a puncid és a hónaljad már szőrösödik, és van fehérfolyásod, akkor nincs gond, mert ez azt jelenti, hogy megindult a testi fejlődésed. A menstruáció miatt 16 éves korodig ne aggódj! Az pedig nagy hülyeség, hogy cikinek tartod, hogy még nem jött meg, mert senkit nem lehet ez alapján megítélni. Mindenki más időben fejlődik.
2011. jún. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!