Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől ráng a hasam naponta...

Mitől ráng a hasam naponta többször is?

Figyelt kérdés
Kb. 4 napja minden nap többször is ráng a köldököm környékén, alatt a hasam. Szabad szemmel is látszik, ha fekszem akkor szinte az egész hasam mozog a rángástól. Az ideg játszik ott és azért? Vagy mitől van? Egyáltalán nem fáj, csak nem értem, még nem volt ilyen soha.
2011. jún. 3. 09:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem "híztál" mostanában? (Terhesség.)
2011. jún. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy terhes, akkor csak bélmozgás.


26/L

2011. jún. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Smartguy86 ***** válasza:
Vagy ideggyengeség a kialvatlanság miatt... esetleg stressztünet. Sok helyen rángatózhat az izom ilyen esetekben - leggyakrabban a szem környékén szokott kialvatlanságnál, de máshol is lehet a fáradtságtól függően.
2011. jún. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a vicc, hogy súlyban nem, sőt, fogytam is, viszont a hasam picit nőtt az elmúlt pár hónapban (mármint a körfogata). Tuti nem a beleim, mert a szememnél is ránott még jó egy évvel ezelőtt, hasonló idegrángásszerű. Csak olyan furi, hogy általában ha nyugalomba vagyok, vagy ha, ettem utána van :)
2011. jún. 3. 09:48
 5/9 anonim ***** válasza:

Evés után mindenkinek kidomborodik egy picit a hasa. :)

Szerintem semmi bajod nincs, ha más panaszokkal nem találkoztál (pl. hasmenés, szorulás, puffadás). :)


26/L

2011. jún. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Smartguy86 ***** válasza:
Szedj multivitamint, amiben van magnézium is, az jótékonyan hat az idegekre + a vitaminoktól nem leszel annyira fáradékony. Persze aludj többet és ne éjszakázz, mert fontos a sötétben alvás ahhoz, hogy kipihent legyél. Legalább napi 8 órát aludj!
2011. jún. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni, ezért nem találgatok, de ha fogytál és nőtt a hasad, + még ráng is, akkor el kéne menni egy hasi ultrahangra. Lehet, hogy semmi, de lehet, hogy az életedet menti meg.
2011. jún. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
fogyás alatt összvissz 1 kg-t értek...tehát azt hittem híztam legalább 4-et, de pont hogy nem. Kicsit kusza a dolog, mert mostanában ettem összevissza mindent, és ezért gondoltam. De ilyen idegi rángásszerű, mintha egy ideg rángana. Szerintem is stressz, vitaminhiány, majd szedek magnéziumot, az segített anno a szemrángásomon is :) Köszönöm a válaszokat lányok!
2011. jún. 3. 12:30
 9/9 Smartguy86 ***** válasza:
Én 25/F voltam, de azért nincs mit :DDD
2011. jún. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!