Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Győrben hol tudom a legolcsóbb...

Győrben hol tudom a legolcsóbban megvenni a Nuvaring hüvelygyűrűt?

Figyelt kérdés
3300 ft körüli áron jutttam hozzá darabjához!Tudna valaki esetleg olyan gyógyszertárat mondani,ahol ennél olcsóbban meg tudnám venni?Légyszi segítsetek!
2011. jún. 3. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Hogy változnak az idők! Az én időmben még az eljegyzési gyűrű volt divat....
2011. jún. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a "HASZNOS" hozzászólást!:)

Ha nem tudsz hozzászólni olyat,ami segíthet,minek teszed?

2011. jún. 4. 21:12
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Mert azt hiszem, hogy vicces vagyok, és légyszives ne legyél illúzióromboló.
2011. jún. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
"Okoskodj" máshol!
2011. jún. 4. 21:20
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Én csak fel akartam dobni a napodat, egy kis humorral, egyébként nem gondoltál még arra, hogy google-ba beírod, hogy hol lehet ilyen vacakot venni? Ha az nem találja meg, akkor a beszélgetés tárgytalan.
2011. jún. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudod én nem viccelődés miatt írtam ki a kérdést,hanem mert szeretnék olcsóbban hozzájutni!Az a "vacak" pedig egy fontos dolog!Ha te erre kerestél volna rá,nem vacakoztad volna le!
2011. jún. 4. 21:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Jól van na, én sem azt mondta, hogy viccből írtad ki, csak gondoltam én nem tudom, de azért egy jó poént megér, az értelmes választ meg majd megírja más.
2011. jún. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Érdekes..de én úgy vagyok vele,hogyha nem tudok komoly témához értelmeset hozzászólni,akkor inkább meg sem mukkanok.Úgy látszik én vagyok az elmeháborodott...na mindegy...
2011. jún. 4. 21:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Na jól van na, akkor beismerem, hogy rossz poén volt, és most rákerestem Google-ba, mostmár értem mi ez, és miért fontos neked (Ilyen cuccról előtte nem is hallotam). Én patikákban néznék szét, ha ez bármit is segít.
2011. jún. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Több helyen is jártam már elhiheted...
2011. jún. 4. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!