Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » ! SOS, Minden jel arra utal,...

! SOS, Minden jel arra utal, hogy már rég meg kéne jönnie? SOS!

Figyelt kérdés

Mindig rendszertelen a menstruációm. De azt, hogy meg fog jönni minden esetben egy/másfél héttel előtte megérzem, mert elkezd fájni, feszülni a mellem. A baj csak az, hogy már múlt hónap 20-án elkezdett fájni, és azóta nem jött meg. Már volt olyan is, hogy fájt az alhasam, tegnap de aztán elmúlt. Még pecsételő folyás sincs, semmi.

Valakinek volt már hasonló tapasztalata, esetleg valami ötlet, hogy mit csináljak? kezdek kétségbe esni, hogy valami komoly baj van...

(Kiegészítő információ: Terhes nem lehetek, szűz vagyok, a mensim általában közepesen erős, nincsenek fájdalmaim)


2011. jún. 4. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Bármilyen kellemetlen én az orvost javaslom. Amúgy nekem is előfordult 1x, hogy kimaradt. Mikor kérdeztem a dokit, hogy miért csak a vállát rángatta :S Nem mindenhatók, de azért nem árt elmenni.
2011. jún. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, hogy kimaradt és, hogy sokkal hamarabb jött meg. Ha még nem állt be, akkor azért lehetséges, nyugi. :)

De ha tényleg annyira kétségbe vagy esve, akkor nőgyógyász; ő mondhatja meg biztosan.

2011. jún. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket. De megoldódott a problémám, ma megjött. Szóval nem megyek orvoshoz. Jobban érzem magam már. Csak eléggé el voltam keseredve, nem szerettem volna, ha valami baj lett volna....
2011. jún. 5. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!