Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebben a hónapban barátom...

Ebben a hónapban barátom betette gumi nélkül, de nem sokáig csak egy kicsit aztán felhúztuk a gumit és úgy csináltuk tovább..most meg kellett volna jönnie 1 hete..de semmi. Mennyi esély van arra hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

:S mégcsak nem is érzem hogy megkellene jönnie( ilyenkor fáj a hasam előtte és húzódik a mellem )

Sok esély van arra hogy az előcseppekben is van érett hímivarsejt?

és ha véletlen kilyukad a gumi ..azt észre kellet volna vennünk nem ?


2009. márc. 16. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha kilyukadt volt, tuti észreveszitek, de nem azzal van a gond.

Az előváladékban - amit érezni sem lehet úgy tud kifolyni - millió spermium lehet, ami teherbe tud ejteni egy érett petesejtet, tehát lehetsz terhes 50% esélyed van rá. Ha nem akarsz gyereket, ne kísérletezzetek gumi nélkül, mert ha nem is lettél terhes, lehettél volna.

Ha pedig észreveszitek, hogy gáz van, irány a doki és a 72 órás tabletta. Sztem csinálj egy tesztet, akkor okosabb leszel! :)

2009. márc. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!Én így lettem terhes!2 évvel ezelőtt.3-as ikrek lettek volna, csak sajnos egyikben sem volt életképes magzat!:(:(
2009. márc. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!