Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati vizsgálat után...

Nőgyógyászati vizsgálat után normális a "pecsétes" vérzés? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szűz vagyok még,de a rákszűrés mellett sajnos szükséges volt hüvelyi uh is (4 napja), azóta vérzésem van, nagyon kis mennyiség,de azért van. Hány napig "normális ez"?
2011. jún. 4. 13:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Hüvelyi uh-t csináltak miközben szűz vagy?

Hát te már nem vagy szűz... onnan a vérzés is.

2011. jún. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom, hány napig normális, nekem még soha nem volt ilyen, de akkor lehet, hogy az ultrahang átszakította a szűzhártyád és azért vérezgetsz... Valahol egy fórumon olvastam, hogy egy nőnek adott a nőgyógyásza a rákszűrés után egy marok vattát, azzal a szöveggel, hogy "rakja ezt a fehérneműjére, mert kicsit felsértettem a nyálkahártyáját..." :S De ő azt írta, hogy csak pár órán át vérzett neki egy kicsit.. Szóval passz, de én az elsőre gondolnék kapásból.. Szép napot! :)
2011. jún. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valószínűleg átszakadt a szűzhártyád. De az is lehet, hogy csak megsérült. Mindenesetre szerintem ettől még szűz, mert egy lány addig szűz, amíg le nem fekszik valakivel. Én legalábbis így gondolom.
2011. jún. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 sine.lacrimna ***** válasza:
amikor én elvesztettem a szüzességem 1 -szer ürült vér csak , nem pedig napokig.
2011. jún. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Mondtad az orvosnak,hogy még szűz vagy?

Én is arra gondolok,mint az előttem válaszolók. Ha nem múlik keresd fel a dokit.

2011. jún. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 sine.lacrimna ***** válasza:
47%

attól hogy hüvelyi UH-od volt még szűz vagy.

Engem is vizsgált nőgyógyász még szűzen, mégis a barátom vette el a szüzességem évekkel később.(ez biztos vérzett is)

A szűzhártya elég magasan található a hüvelyben.És úgy kell elképzelni mint egy lyukacsos hártyát, amin átmehetnek vékonyabb dolgok anélkül hogy átszakítanák.

2011. jún. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Magasabban? A nagy frászt. A bejáratnál közvetlenül. Egyébként nem mindenkié egyforma. Vkié átszakad egy UH-tól is, van akié meg nem.

Nem vagyunk egyformák.

Egyébként a vérzés lehet a rákszűrés miatt is, de az a verzió is lehetséges, hogy a szűzhártyád sérült. Viszont szerintem el kellett volna már múlnia. Lehet vissza kellene nézned a dokihoz.

2011. jún. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 sine.lacrimna ***** válasza:
0%
13:46-nyiss ki egy anatómia atlaszt!Meg fogsz lepődni!
2011. jún. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 sine.lacrimna ***** válasza:
0%

13:46-os ne hülyéskedj már!Dehogy a bejáratnál,és akik tampont használnak még szűzen?

A hüvelyi UH.hoz használt ultrahangfej sokkal vékonyabb mint egy erekcióban lévő pénisz.

Simán át tud hatolni a szűzhártyán anélkül hogy kirepesztené.

2011. jún. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 sine.lacrimna ***** válasza:
Valószínűleg attól pecsételsz ami miatt a dokid a hüvelyi UH-ot is indokoltnak tartotta annak ellenére hogy szűz vagy.
2011. jún. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!