Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vizsgálat nélkül írt fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vizsgálat nélkül írt fel nekem gyógyszert. Normális ez? Lehet belőle baj?

Figyelt kérdés

Most először akartam felíratni fogamzásgátlót. Azt hittem megvizsgál és megnézni milyen erősségű kell nekem.

De csak rám nézett azt mondta kb. 60 kg vagyok és felírta nekem a synicia tabletta.

nem kellett volna megvizsgálnia?? lehet ebből baj? Jó ez a gyógyszer? Tapasztalatok..


L/20


2011. júl. 22. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Meg kellett volna. Én például nem szedhetek fogamzásgátlót, de mivel engem sem vizsgált meg a nőgyógyász a fogamzásgátló felírásánál, ezért csak egy későbbi vizsgálatnál derült ki....:/
2011. júl. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Engem sem vizsgált meg sehogy én nem ezt a gyógyszert kaptam, de hála istennek semmi bajom tőle, már 3 éve szedem.
2011. júl. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok: nekem sajnos nem kis bajom lett volna belőle, ha tovább szedem, úgyhogy nem értem - és sok orvos sem érti - miért nem végeznek el bizonyos vizsgálatokat fogamzásgátló felírása előtt. Volt egy olyan lány az osztályban aki pont emiatt kötött ki a kórházban. (egyébként nagyjából a magyar lakosság 10%-ának van ugyanez a "betegsége", mint nekem.)
2011. júl. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ne kezdd el szedni,menj el egy másik oroshoz majd a vizsgálat után kezd el szedni.

én sem szedhetek tabit,sajnos.

az egyiktől híztam rengeteget a másiktól meg iszonyat rosszul vagyok még most is pedig már március óta nem szedem!és voltam előtte vérvételen is...

2011. júl. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem csak méhnyakrák szűrést csinált, vért nem vett. Híztam 6 kilót, kiszáradtam... de egy másik gyógyszer teljesen helyretett :)
2011. júl. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Alap, hogy kivizsgáljon, válts dokit.
2011. júl. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a előtte már vizsgált, akk lehet h nem tartotta szükségességét annak, h még1x megvizsgáljon, hiszen nem volt panaszod...ha nem vizsgált előtte sem "soha" akk felelőtlen a doki...rákszűrés, kenet...ezek alapok...a vérvétel csak azért kell, h tudja, jól működik a májad és nincs baj a hormonjaiddal

enyém pl. csak megkérdezte h mostanában vettek-e vért és mivel én minden évben ellenőriztetem a vérképem (nem volt csillag) ezért felírta...

viszont javasolhattam én h melyiket, és jónak találta...a hasonlóak a mai tabik nagyon egymáshoz, ezért ő sem tudja 100 %ra megmondani, h neked melyik h hat... ha ez nem jó akk majd ír másikat...

2011. júl. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Gyógyszer, vagy pedig fogamzásgátló?
2011. aug. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
fogamzásgátlót
2011. aug. 11. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!