Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány napig tart a patkó ajak...

Hány napig tart a patkó ajak piercing gyógyulása?

Figyelt kérdés
2 napja szúrattam és patkót tettek bele, körülbelül hány napig fog tartani a gyógyulása? És miért vérzik az utóbbi egy napban..? :S Értelmes válaszokat lécci.
2011. jún. 4. 14:17
 1/4 anonim válasza:
kb 1 másfél hét alatt begyógyul, bár nekem mikor patkóra cseréltem szétvágta belül a szám, megduzzadt és rettentőmód fájt. Függ attól is a gyógyulást h steril helyen szúrattad e? Gondolok itt szalon, vagy hozzá értő ember. Fontos az is, hogy a sebet tisztítani, ápolni kell, moss fogat naponta 2x, és lehet kapni gyógyszertárban v bio boltban ilyen hát nem is tudom, tiszta alkoholt amit sebfertőtlenítésre használnak, meg babák kapják. Kérdezz rá gyógyszertárban tuti tudni fogják. Ezzel ha ecseteled napi 2x-3x akkor szépen gyógyul!
2011. jún. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát...nem szalonban szúrattam..:S Ismerősöm csinállta, steril tűvel stb. De már tök szépen gyógyul. Nagyon be volt dagadva de mostmár kevésbé. Néha néha még vérzik, de gyógyulgat. Belül nekem is szétvágta a számat de már kezd gyógyulgatni.
2011. jún. 6. 19:54
 3/4 asdhun22 válasza:
Vegyél egy gyógyszertárban Phlogosol oldatot, azzal öblögess egy nap többször is ez tisztítja a pc-det belül... a vérzés lehet, hogy valami rossz dologra utal.Külsőleg 70% alkoholt kell használni és egy fülpiszkálót.
2011. jún. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg alkoholt! Külsőleg tetran kenőcs...
2011. júl. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!