Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy tudnám késleltetni a...

Hogy tudnám késleltetni a menzim műtét miatt?

Figyelt kérdés

Epekő műtétem lesz másfél hónap múlva,és úgy számolom pont akkor lesz menzim.Szeretném 3-4 napot eltolni,van erre vmi módszer?

Megműtenek egyébként így is,nem tudja valaki?


2011. jún. 4. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Terhességgel.
2011. jún. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi.sokat segítettél.
2011. jún. 4. 21:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Te is tudod, hogy csak gyógyszerrel lehet, minek kérdezel itt?Nem lehet mással.! Ennyi!!
2011. jún. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Honnan a fenéből tudnám,ha még soha nem kellett ilyet csinálnom.Baromi kedves emberek vannak itt úgy látom....
2011. jún. 5. 06:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Nőgyógyász írhat fel progeszterontartalmú gyógyszert, amíg azt szeded, elvileg nem jöhet meg.

De ezt mérlegelni kell, hogy megéri-e, mert felborulhat tőle a ciklusod.


Először szerintem keresd fel a sebészt és altatódokit, hogy gondot okozna-e a menstruáció.

De szerintem ha baj lenne, akkor kérdezték volna, amikor időpontot kértél.


Nekem amikor csuklóműtétem volt, akkor a szobatársamnak a műtétet előtt 1 órával jött meg. Azt mondta a sebész is és az anesztes is, hogy nem gond...


De az epekő, az kicsit közelebb van a dologhoz. :)

Laporoszkópiával műtenek?

Akkor szerintem nem gond...

2011. jún. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De jó,hogy rendes választ is kaptam.Megpróbálom mielőbb utolérni a dokimat,gyógyszerrel nem igazán szeretném megkeverni,mert utána babát szeretnénk amint engedélyezik.Laparoszkópiás lesz igen,remélem nem lesz gond.
2011. jún. 5. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!