Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan kérjek időpontot a...

Hogyan kérjek időpontot a nőgyógyásztól?

Figyelt kérdés

Már voltam nőgyógyásznál,de eddig mindig anya kérte nekem,de most egyedül akarom intézni.Az jó ha azt mondom,hogy egy időpontot szeretnék xy napra?vagy majd ő mondja meg hogy mikor?Vizsgáim lesznek,amiket nem tudok elhalasztani.Azt meg kell mondanom,hogy miért megyek?

Lassan 1 hete kicsit viszket a puncim,néha úgy érzem mintha égne,és sárgás,halvány barnás,kellemetlen szagú folyásom van.Mi lehet ez?

Még gyereknőgyógyászatra járok.

17/L


2011. jún. 5. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Felhívod, elmondod mi a probléma, és időpontot egyeztettek a dokival.
2011. jún. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Magad mellé készíted a határidőnaplód, a bejelölt vizsganapokkal.

- Jó napot kívánok, XY vagyok, szeretnék vizsgálati időpontot kérni Dr. Akárkihez.

Ekkor az asszisztens mond valami időpontot. Ami neked ha jó, akkor elfogadod, ha nem, akkor:

- Ez az időpont nem megfelelő, esetleg aznap egy későbbi/korábbi időpont/másnapi időpont/... elérhető?

Ekkor megint mond egyet, és megegyeztek, megköszönöd és elköszönsz :)

Bátran, nyugodtan, ez a dolguk többek között, és egyértelmű, hogy nem mindenkinek jó minden időpont, emiatt ne aggódj :)

2011. jún. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!:)

Én is vhogy így képzeltem el,csak nem voltam benne biztos.

2011. jún. 5. 12:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Végre egy okos lány, aki belátja, hogy ha baj van orvoshoz kell menni.
2011. jún. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!