Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy győzzem le a nőgyógyásztó...

Hogy győzzem le a nőgyógyásztól való félelmemet?

Figyelt kérdés
23 vagyok, még sose voltam... De még szűz vagyok.
2011. okt. 24. 19:24
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
25%
Gondolj arra, hogy megkell, hogy nézzen téged, mert lehet, hogy probléma van, vagy ilyesmi.
2011. okt. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
80%
Nem kell tőle félni, menj olyanhoz akit ismer a család esetleg, az első mindig rossz de ha szerencséd van akkor olyat fogsz ki aki rendes, pl az enyém első alkalommal körbemutatta a termet és elmondta hogy mi fog történni. Hidd el ha erőt veszel magadon és elmész akkor mikor túlesel rajta már nem is lesz olyan félelmetes. 21/L
2011. okt. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
51%

Gondolj bele ugyanaz mint a fogász.

100 olyat lát naponta mint a tied egyáltalán nem úgy nézi mint te gondolod.

Fájdalomtól meg ne félj mert nem szülni mész:))

Beszélgess anyukáddal, ő biztos megnyugtat.

Az öltözékre viszont figyelj, mert sok nő nem tudja, hogy illik menni a nőgyógyászhoz.

Szoknya,és lehetőleg combfix, hogy a vetkőzéssel és öltözködéssel ne kelljen vacakolnod. Az sem szép ha nadrágban mész és pucér fenékkel vonulsz a székig. Ezért praktikus amit írtam.

2011. okt. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
42%
Próbálj meg nőhöz menni. Ne aggódj, ne érdekeljen, h gondol-e rólad vmit. Én 24 voltam, mikor elvesztettem. Már azt hittem sosem történik meg. Amúgy addigra többször kellett nőgyógyászhoz mennem, szóval rajtam sokan "végigmentek", de kibírtam. Mindenesetre mondd el, h az első alaklom, az neki is segítségére lesz, nemcsak neked és elkerülhetitek a többi kellemetlen helyzetet.
2011. okt. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok, tartok a nőgyógyásztól... én 22,5 vagyok, de már nem vagyok szűz. mondjuk én sem rég kezdtem, hanem egy kicsit több, mint egy éve...

már azért is kéne mennem, mert gyógyszert akarnék szedni.

2011. okt. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Én azzal szoktam nyugtatni magamat,amikor már ott vagyok,hogy csak 5 perc,mindjárt túl vagyok rajta.Mindig a barátnőmmel szoktam menni,mert ő is parázik és tartjuk egymásban a lelket,pedig ő már szült 2 gyereket is,és mégis fél.Sajnos nem a legkellemesebb dolog,de az egészséged érdekében teszed és ez az első ami előtted legyen.
2011. okt. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
64%

Írják a szoknyát, mert praktikus... Nekem is ezt tanácsolták idősebb kolléganőim. :S hát basszus, kb. soha az életbe nem fogok szoknyát felvenni... nem hiszem el, h minden nő szoknyában megy oda...

És pl. már alapjában felhúz, h mi az, h csak férfiak a nőgyógyászok? legalábbis én közel s távol csak azokról tudok, érdekes mód itt nem él egyetlen női nőgyógyász sem és mindenkiről azt mondják, hogy bunkók, mind beszól valamiért...

2011. okt. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim válasza:
75%
Szerintem is próbálj női orvost választani. Én is szűz voltam és még csak 14 éves mikor először nőgyógyászhoz mentem. Engem akkor nem hüvelyen keresztül vizsgált meg, hanem végbélen keresztül, hogy ne sértse meg a szűzhártyát. Az a vizsgálat viszont sokkal fájdalmasabb volt a későbbi normál vizsgálatoknál. :(
2011. okt. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
67%
Szoknya helyett lehet nadrág tunikával vagy egy hosszabb felső is. :)
2011. okt. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Ha még szűz vagy és ha ezt elmondod neki előtt, számíts arra, hogy végbélnyíláson keresztül fog megvizsgálni.


Egyébként ne félj tőle! Egyszer úgyis át kell esni ezen a tűzkeresztségen is. Tudom, könnyű mondani, de a legjobb, ha ellazulsz ott lent. Minél jobban görcsölsz, annál feszesebbek az izmok, s így nagyobb esély van a fájdalomra. Szóval jobban jársz, ha egyszerűen csak elfogadod, ami következni fog és kész.


Sok száz nő megy a doki kezén át hetente. Ő aztán igazán nem fogja éreztetni veled, hogy bármi módon is szégyellned vagy rosszul kell érezned magad.


Azt viszont elmondhatnád neki, hogy ez az első alkalom, így remélhetőleg emberséges módon, ezt figyelembe véve fog veled bánni.


Sok sikert!

2011. okt. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!