Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S. Fürdés! Jövő héten,...

S. O. S. Fürdés! Jövő héten, együnk két napos biciklitúrára és nekem pont meg lesz. Nagyon félek mert még életemben nem fürödtem úgy hogy menstruáltam. Meg félek, hogy biciklizésnél nem tudok majd elégszer tampont cserélni. Szóval mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mert ugye elméletileg fürdés közben csak egy órát max másfelet lehet bent. Lehet hogy érdemes lenne elmenni nőgyógyászhoz hogy adjon ilyen elmulasztó tablettát? És ha elmegyek meg is vizsgál, vagy csak felirja? Ha megvizsgál fáj? Bocsi hogy ilyen össze-visszára sikeredett :$

csak sok mindent nem tudok még :$ 13/L


2011. jún. 5. 20:13
1 2
 11/11 anonim válasza:
állítólag ha citromos innivalót iszol az is késlelteti valamivel, én is mindig limonádézok ha csak egy nappal akarom arrébb tolni a kezdetet :) próbáld ki, max nem jön be és marad a tampon :/
2014. júl. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!