Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hasi mutet utan (ciszta...

Hasi mutet utan (ciszta feleseg a petefeszekben) milyen heg marad? Eltakarja a furdoruha, vagy nagyon feltuno? Konnyen gyogyul a seb? es hogyan lehet zuhanyozni? Sgeitsetek, jovoheten mutenek.

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha laparoszkópiával meg tudják csinálni, akkor csak lyukak lesznek rajtad (1 cm hosszú vágások). Nekem 4 db van, az alsó 3-at simán eltakarja a bikini alsó, ami a köldökömben van, az egy picit látszik, de nem feltűnő! A seb hamar gyógyul, műtét után egy hétten van varratszedés, addig le lesz ragasztva, és csak óvatosan tudsz mosakodni.Utána már nem probléma a zuhanyzás. Ne izgulj miatta! Általában az idegesség nagyobb, mint maga a beavatkozás. Pár napig kellemetlen, de ki lehet bírni.
2009. márc. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia!Nekem is volt tavaly májusban egy ciszta műtétem.Nagyon szépen begyógyult,alig lehet látni.Nyáron már kirándulni is voltam,és olyan jó helyen vágtak,hogy semmit nem lehetett látni a fürdőruhában.Sok sikert a műtéthez!
2009. márc. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Műtét előtt egy héttel ,és utána is célszerű szedni "C" és "A" vitamint. Gyorsabb a gyógyulás.
2009. márc. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tényleg attól függ, hogy milyen műtét, hagyomásos vagy laparoszkópiás??

Mert nekem most volt 2 hónapja egy műtétem hagyomásosan (lépciszta) és arra nem mondanám, hogy csak pár napig fáj... Én 1 hétig egyedül nem bírtam felülni az ágyban, műtét után kb. sírtam(pedig nem vagyok nyafka..)

Nekem elég feltűnő a 10cm-es vágás, sztem csúnya, mások szerint viszont ahhoz képest "szép"...

Varratszedésig nem lehet zuhanyozni (1-2hét) de én még utána is 1 hétig felülről csak szivaccsal mosdottam, nehogy fertőzés legyen..

Kb. 3 hét után mentem suliba, szóval ennyi idő kellett, hogy talpra álljak.

Nem akartalak megijeszteni, de engem is nyugtatott mindenki, hogy nem fog annyira fájni, és nagyon rossz volt úgy felébredni, hogy azt hittem szétszakadok...

Neked remélem elég lesz a kisebb műtét, nem kell így felvágni!

A laparoszkópiás műtét állítólag tényleg nem ilyen gáz, csak 1 hétig kellemetlen, az is inkább a belédnyomott gáz miatt!

Minden jót kívánok, legyél erős és kitartás jövőhéten!!

2009. márc. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!