Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy napos görcs? Hirtelen...

Egy napos görcs? Hirtelen nagyon erős, nyilalló fájdalom a jobb petefészekben, görcsölés az egész alhasban, menzi előtt egy héttel mitől lehet?

Figyelt kérdés
Egy héttel a menstruáció előtt vagyok, tegnap délelőtt már szédelegtem, gyenge voltam, majd délután valami hihetetlen erősségű görcsös, nyilalló fájdalom volt a jobb petefészkemben, görcs egész alhasban, biztos voltam benne, hogy valamiért előbb jön meg, csak akkor görcsölök. Annyira fájt, hogy le kellett feküdnöm és meg sem tudtam mozdulni. Az intenzív fájdalom olyan 10-15 percig tartott, majd enyhült, nem jött meg végül, görcsölgetett egész este, gyenge voltam, mára felébredtem és semmi fájdalmat nem érzek enyhe derékfájáson kívül. Jövő héten mindenképpen elmegyek orvoshoz, de nagyon megijedtem, ezért kérdezlek addigis titeket. Ez mégis mi lehetett?
2010. okt. 16. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Cickafark-csalan-kamilla gyogynoveny teakat fogyasszal a menses varhato ideje elott mar 1 hettel, es igy megfognak szunni a fajdalmaid.

A gyogynovenyeket kulon-kulon fogyaszd, de lehet ulofurdot is kesziteni ezekbol a fozetekbol.

2010. okt. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem ez volt a kérdésem! Soha nem szokott ilyen fájdalmam lenni, ez nyilván valamit jelez!
2010. okt. 16. 12:14
 3/3 anonim ***** válasza:

En azert ajanlottam a gyogynovenyteakat,mivel Enis igy szenvedtem havonta, mig elnem kezdtem fogyasztani ezt a teat.

Sot meg vakbellel is megoperaltak, mivel annyira nagy fajdalmam volt, s aztan derult csak ki, hogy az is egy sima menszesz fajdalom volt.

2010. okt. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!