Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba kezelés (hüvelykúp...

Hüvelygomba kezelés (hüvelykúp) után felborul a hüvelyflóra egyensúlya? Ha igen, hogyan lehet helyreállítani?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem a kúptol borul fel, hanem a gombától.

Ha szükséges, a nődoki ad megfelelő gyógyszert, amiben tejsavbaktériumok vannak. Amit itt-ott lehet kapni DM-ben, pl. intim zuhany, az többet árt, mint használ.

2011. jún. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, felborul, visszaállítani speciális visszatelepítő kúpokkal lehet (pl. Gynoflor, Floragyn...).

Ha a természetes megoldások híve vagy, akkor pedig a bio joghurtos tamponálást javaslom.

2011. jún. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nekem mindig vitagyn-c hüvelykrémet javasol a dokim. NEM vényköteles!
2011. jún. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget! :-)
2011. jún. 8. 12:05
 5/5 Torpetipi ***** válasza:
Én jó falusi ember vagyok, ha valami felborul, akkor megfogod és vissza állítod. Ennyi a történet, most megyek és megetetem a kacsákat az ólban. Császtok niggerek!
2011. júl. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!