Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nem hatott az első doboz...

Ha nem hatott az első doboz canesten combi a hüvelygomba ellen, a kezelés megismétléséhez nőgyógyászhoz kell fordulni, hogy meg szabad e ismételni, vagy nem muszály elmenni nőgyógyászhoz, és magunktól is kezelhetjük vele magunkta másodszor?

Figyelt kérdés
2010. febr. 3. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha először nem hatott, akkor még egy adag mitől hatna? Én már az első helyett is orvoshoz mentem volna, de most már mindenképpen!


(És: MUSZÁJ, MUSZÁJ, MUSZÁJ, MUSZÁJ, MUSZÁJ)

2010. febr. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Az egy dolog,hogy az orvos ki kerülése helyett vettél canestent. De ha nem gomba áll a hátérben hanem valami nemi betegség,fordulj orvoshoz! Mert jobb félni mint .... tudod!
2010. febr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha nem hatott az lehet hogy amiatt van, mert nem gomba... hanem baktérium, amivel MIELŐBB orvoshoz kell fordulni, sőt, már a canesten előtt el kellett volna menned, mert lehet, hogy többet ártott mint használt!!!
2010. febr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De láttam egy másik kérdés válaszaiban, hogy többen is mondták, hogy nekik csak a 2. doboz használata után múlt el teljesen..az egyik kommentárban pedig az állt, hogy még az orvos is azt mondta, hogy vegyen még egyet. a másikban pedig az, hogy a lány szerint már alapból kettő dobozzal kell venni mer egy az nem mindig hat...neki sem, és neki is csak a második után múlt el..Akkor most kinek higgyek? Abban higgyek, hogy a második sem használ, ha az első sem használt, vagy abban, hogy a másodiktól már el fog múlni. Különben anya csak nem vett volna nekem ilyen canesten combit, hogyha többet ártana, mint használna...Na most akkor melyik válaszokra halgassak? Ezekre itt, vagy a másikra, amiről az előbb beszéltem?
2010. febr. 3. 16:44
 5/8 anonim ***** válasza:
anyukád orvos? ha nem, akkor honnan tudná, h nem árt? ezek gyógyszerek, nem lehet összevissza mindenre alkalmazni őket, pláne a hüvelyben marha érzékeny a baktérium flóra, meggyengíted egy gombaölővel, és simán szaporodik halomra a baktérium. Semmiben ne higgy, csak DOKINAK! ha ő azt mondja h igen gomba és vegyél még egy canesten kombit, akkor annak hihetsz.
2010. febr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne az legyen a kérdés, hogy itt kinek hiszel az orvost elkerülők közül (második doboz vagy harmadik), hanem menj el orvoshoz. Hány éves vagy, hogy anyukád vesz neked Canestent? Párodtól kaptad el vagy valami mástól (antibiotikum, uszoda)? Ha a párodtól, akkor csak gumival szexeltek, ugye? Mert különben ide-oda fertőzitek egymástz és nem csoda, hogy nem múlik el.
2010. febr. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha hüvelygombád van, akkor a Canesten valószínűleg segít. Ismétlem HA. Mert vannak olyan fertőzések is, melyekről nem lehet otthon megállapítani, hogy hüvelygomba-e vagy valami egyéb. Hogy ezt megállapítsák, tenyésztésre van szükség, amit nőgyógyász végez el a hüvelyfaladon lévő váladékból. Sajnos más fertőzések ellen a Canesten Combi nem hat. Sajnos én is így jártam, félrekezeltem magam vény nélkül kapható dolgokkal. Még szerencse, hogy helyre lehet hozni.

Szóval szerintem mielőbb menj nőgyógyászhoz, és akkor nem kell aggódni, hogy mi ez. Az orvosok azért vannak, hogy segítsenek, és meggyógyulj.

2010. febr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

15 éves vagyok és még nem szexelek a párommal :D

köszi a válaszokat, jöv. héten elmegyek egy nőgyógyászhoz.

2010. febr. 3. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!