Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nektek megjön akkor milyen...

Ha nektek megjön akkor milyen érzés a szex?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
A szexet nem tudom, de olyankor a maszti más. Érzékenyebb vagyok, így - bár ezerszer jobban élvezem - néha kellemetlen, szinte fáj az orgazmus.
2011. jún. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan, csak intenzívebb.
2011. jún. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
olyankor veszélyes szexelni
2011. jún. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
olyankor én sem szoktam szeretkezni, de nagyon kívánós vagyok ezen a téren akkor :P
2011. jún. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

olyankor veszélyes szexelni ______ esetleg azert, mert nagyobb a fertozes veszely, amugy mi mastol lehet meg veszelyes?

Nekem az elso napon kulonosen jo, mert az izmok amugy is gorcsben vannak es ha belulrol masszirozzak az extra fincsi :)

2011. jún. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát én még sokkal érzékenyebb vagyok belül meg a környékén, mint máskor, néha kellemetlen, viszont életem leghatalmasabb hüvelyi orgazmusát asszem így sikerült elérnem (mindenesetre a legemlékezetesebb volt, azt tuti :))
2011. jún. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Csak azért kérdeztem mert a barátnőm szeretkezést előtt megkérdezte hogy nekem nembaj h megjött? Mondtam ha neked nem baj, nekem se.
2011. jún. 7. 14:18
 8/8 anonim válasza:
Én sokkal jobban kívánom akkor, ráadásul érzékenyebb is vagyok, úgyhogy szerintem jobb. Plusz ha a barátnőd hasfájós, akkor még azon is segít.
2011. jún. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!