Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valami tuti tipp a felfázá...

Van valami tuti tipp a felfázás elkerülésére? Van hogy nemis ülök le és simán felfázok. Milyen a szex utáni felfázásos érzés?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Ugyanolyan. Szex után hamar mosdani.Sok joghurtot s áfonyát enni. Van vörösáfonya készítmény, azt is lehet szedni, csak drága. Soha sem lehet zokni nélkül lenni. Derekat védeni. Orvos ír fel ha kell folyamatosan szedendő kis hatóanyagtartalmú szert megelőzésre.
2009. ápr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igazából a felfázás csak népi elnevezése ennek. Nem feltétlenül csak akkor alakulhat ki, ha mondjuk hideg kőre ülsz, vagy ilyesmi. A lényege, hogy a húgycső nyálkahártyája valami miatt nincs feladatának magaslatán, emiatt megfertőződik. Ez sok mindentől lehet előfordulhat, hogy valóban egy kicsit megfázol, de lehet pl. az is, hogy a habfürdőt nem bírja, kiszárad és könnyen fertőződik, de még egy csomó minden.


Itt tippeket is olvashatsz: [link]


[link]

2009. ápr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem pont szex után volt egy időben bakteriális hólyaghurutom. a tünetek: szúró, fájdalmas érzés a hólyagomban, mintha hirtelen iszonyatosan kéne pisilnem, majd jött a rettentően fájdalmas véres pisi. engem rengeteg orvos kezelt, tenyésztgette a vizeletemet, és a páromét is, de enyhe coli szaporulaton kívül soha semmit nem találtak, azokat meg rendre antibiotikummal kezelték. sajnos azt kell mondanom, igazából elkerülni ezt nem lehet. ha hajlamos vagy rá, akkor próbáld meg az összes higiénés szabályt szigorúan betartani, és igyál nagyon-nagyon sok vizet, akkor is, ha épp nincs rajtad ez a nyavalya. engem még a tamponról is letiltott a nőgyógyász meg az urológus. az áfonya ér talán valamit, de akkora javulást nem hoz tapasztalatim szerint, hogy érdemes legyen rá kiadni havi 3200 f-ot.
2009. ápr. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj el gyógynövényboltba, fognak adni segítséget! De tudsz venni aszalt vörösáfonyát, nagyon finom és az nem drága én metroban vásárlom! Mindenképpen igyál sok-sok folyadékot, főként teát!

6 éve szenvedek vele, az elmúlt 2 évben ezek segítségével jobb a helyzet már.Így évente max 3szor fáj!

Szex utáni is ugyanolyan, vigyázzatok közben, fő a lassúság :)

2009. ápr. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!