Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány éves korban nő a mell?

Hány éves korban nő a mell?

Figyelt kérdés
12 éves leszek nyáron az osztálytársaimnak már mindnem van melle nekem nincs kb mikor fog nőni?
2011. jún. 6. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:

nyugi


nekem 14 éves koromig annyi mellem volt mint egy fiúnak...

aztán 14 évesen elkezdett,teljesen 75B-sre meg is nőtt 16 éves koromra


aztán megint semmi


most 24 vagyok,egy hizókúra (direkt akartam hizni) következtében a mellem is megnőtt,80C

2011. jún. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi és még valami kicsit sovány is vagyok te hogyan tudtál direkt hízni?
2011. jún. 6. 19:32
 3/8 anonim ***** válasza:

én is nagyon sovány voltam mindig,anyámék állandóan orvoshoz hurcoltak,teletömtek mindenféle étvágygerjesztővel...de se beteg se éhes nem voltam sose:)


Tizenévesen 160 centihez 40 kiló alatt voltam,utána 172 centihez 48-52 között


Hizókúra:(máshova már leirtam,igy csak másolok)

Régebben ettem amikor megéheztem,ami anynit jelentett hogy reggel egy csoki,ebédre bekaptam valamit,vacsira ha egyedül voltam akkor nasi,vagy max egy főzelék,vagy ami hamar megvan,néha meki,pizzarendelés,ha párommal,akkor főztem,és ettünk,de ez is csak este.

Hízókúra:eleinte nehezen ment a több kaja,igy sok innivalóval próbáltam tágitani a gyomromon,kb 2 hétig néztem hogy meglegyen a napi 3 liter.Utána már könnyebb volt megenni egyszerre egy tényér akármit.Párom segitett,együtt főzünk minden este,és ugy intézi,hogy együtt vacsi,ha törik-ha szakad,úgy jobb enni.Új melóhelyre is kerültem,nyugi van és közös ebéd,amit otthonról hozok,laktatót.Reggelire joghurt/keksz.

Vacsi 7körül,utána még nasi(mogyoró,kesudió,jégkrém,süti,gumicukor).

És anyám is hozzájárul a hizókúrához (ő picikorom óta hizlalna,orvoshoz is hurcolt régen),havi 1x főz sokfélét,lefagyasztom,igy ha nincs idő,akkor is van kaja.

Tudatosan nézem,hogy egyek mindig,igy tudtam hizni.

Amiket eszek,azok laktató,kalóriadús kaják (tészták,pörkölt,sülthús,sajátkészitésű pizza és hambi,főzelékek feltéttel stb).

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

itt a teljes kérdés is


De ne aggódj,fog nőni...lehet hogy később mint az osztálytársaidnak,de emiatt ne aggódj

2011. jún. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én se vagyok betek !!! pedig 26 kg és 137 cm vagyok nagyon kevés !!!!
2011. jún. 6. 21:02
 5/8 A kérdező kommentje:
és sokan nem hiszik el de nem kamu ez az igazság !!! sajna
2011. jún. 6. 21:03
 6/8 anonim ***** válasza:

még elég alacsony vagy


rövid időn belül valószinű megnyúlsz,egyél sokat és vitaminokat sem ártana szedni a csontjaid miatt (nagyon gyorsan nőttem meg én is,1 év alatt 130ról 160 centi lettem), szenvedtem is sokat a gerincferdüléssel



ami miatt valószinű kiirtad a kérdést: ha az zavar hogy többi lánynak már nőtt melle,neked nem,és fiuk őket nézik meg: csinálj szép frizurát,vigyázz az arcbőrödre,hogy minél kevesebb pattanás legyen rajta,öltözz csinosan,mosolyogj sokat...

2011. jún. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, még bőven nőhet a melled!
2011. jún. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!
2011. jún. 7. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!