Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nincs meg? Valami baj...

Miért nincs meg? Valami baj van velem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Mindig is későn érő típus voltam,Most márciusban jött meg az első menstruációm.De nem görcsöl a hasam sosem.Aztán április is megjött,bár sokkal kevesebb volt a vér,és csak 3 napig tartott.Májusban meg már csak 1 csepp vér volt össz-vissz.Ez normális?Miért van ez?

13/L.


2011. jún. 7. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Óó,13 évesen nem kell aggódnod,az első menstruáció után még kb. 1 évig rendszertelen.Előfordul,h 2 hónapig nem jön meg,vagy 1 hónapban többször is,stb.

Ne aggódj,természetes,13 évesen meg még nincs meg minden lánynak,az egyik barátnőmnek 16 évesen jött meg először,nekem 11,mindenkinél máshogy van.De a rendszertelenség az első 1-2 évben normális.

2011. jún. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugalom, semmi baj. Még fejlődsz, ilyenkor ez normális. Az elején sok mindenkinek összevissza-rendszertelen. Előbb-utóbb majd beáll.
2011. jún. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tetris ***** válasza:
Nekem is ilyen volt anno. Nem kell parázni, majd rendeződni fog! Ez ebben a korban még normálisnak mondható.
2011. jún. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eleinte még normális, ha össze vissza jön meg a menstruáció. Idő kell mire rendszeres lesz.
2011. jún. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hú,köszi.most megnyugtattatok.
2011. jún. 9. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!