Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik fogamzásgátlótól nem...

Melyik fogamzásgátlótól nem nő a mellem?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy minden nő azt akarja, hogy nőljön a melle és azt is tudom, hogy mindenki másképp reagál a fog.gátlóra, de kérem akinek vannak tapasztalatai írja le.
2011. jún. 7. 23:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ez hiába írja le bárki is. De oké, én volinát szedek és nem változott semmi.

Igazából egyéni beállítottság kérdése, hogy reagálsz milyen hormonra. Szedheted ugyanazt amit én, lehet két méretet nő a melled. Mert más ismerősöm, aki ugyanezt szedte ezt tapasztalta. A másik meg felszedett melette sok kilót.

2011. jún. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én 2 évig szedtem Belarát,de (sajnos) a mellnövekedésnek halovány jelét sem tapasztaltam. (Én alapból nagyon vékony vagyok,anyának is nagyon kicsia melle,sőt a nővérének és nagymamámnak is,ill apai ágon se büszkélkedhetnek nagy mellekkel a nagynénéim,szóval én nem is nagyon éltem bele magam,h nőhet a fog.gátlótól)
2011. aug. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!