Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fogamzásgátlótól nőhet a...

A fogamzásgátlótól nőhet a mellem?

Figyelt kérdés
Nagyon kicsik, gyűlölöm őket, ha már csak egy mérettel nagyobbak lennének, nagyon boldog lennék. :S
2011. júl. 12. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Megduzzadhat inkább, úgy mondanám (ha abbahagyod, visszamegy az eredeti méretére, és esetleg a duzzadástól szép kis striák lesznek rajta). Emellett kaphatsz melléé jó kis fertőzésekre való hajlamot, plusz kilókat, migrént ...

A fogamzásgátló tabletta nem mellnövelésre való.

2011. júl. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én a kis melleket szeretem.Nem mindenki szereti a nagyokat.Ha a fiúk miatt zavar kár érte,mert ki ezt ki pedig azt szereti.
2011. júl. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem 70 A-s mellméretem van. A kínaiba lehetetlen olyan melltartót venni ami nem áll a mellemtől. Nekem a fogamzásgátlótól sem nőtt meg. Híztam tőle 4 kilót amiből a mellemre is ment, de a köv 2 hónapban le is mentek a plusz kilók mindenféle fogyókúra nélkül. :( Hát ez van.

Mondjuk én már kezdem megszokni a kis melleim...:) Sztem te is fogadd el magad így...:)

22 L

2011. júl. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!