Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja, hogy fogamzásgát...

Mi okozhatja, hogy fogamzásgátló tabletta szedése közben megjött?

Figyelt kérdés
Napok óta barnás folyásom volt,de azt gondoltam,h attól lehet,hogy kevesebb mint 7 nap szünetet tartottam. De már nem tudom mit higgyek. Még van 7 bogyó a 21ből. Mit tegyek? Volt már valakinek hasonló panasza? Nagyon köszönöm a választ előre is!!
2011. jún. 8. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Most is ez van, nekem is szokott lenni ilyen áttöréses pecsételő vérzés, ha kevesebb napot hagyok ki, vagy nem is tartok szünetet.
2011. jún. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mióta szeded ezt a gyógyszert? Nem hagytál ki egy napot sem véletlenül? Első 3hónapban jelentkezhet vérzés bármikor, legalábbis azt mondják. Szerintem ha a következő levélnél is ilyen lesz menj el orvoshoz.
2011. jún. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. 10 hónapja szedem. Nem hagytam ki egy napot sem,csak csütörtök helyett szerdán kezdtem el,tehát hamarabb. Teljesen olyan érzésem van,mint amikor megjön: émelygés,fáj a hasam,rossz közérzet stb.
2011. jún. 8. 15:34
 4/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Volt olyan hogy én is előbb vettem be a gyógyszert, de nem történt ilyen... Nem volt hasmenésed sem, vagy hányás? Én még mindig aztmondom, ha következőleg lesz ilyen akkor menj el az orvosodhoz, kérd ki a véleményét, vagy esetleg felhívhatod ha nagyon izgulsz hogy mi lehet ez, biztos tud mondani valamit telefonon.
2011. jún. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hasmenésem volt,de nálam elég gyakori. Iszonyú gyors az anyagcserém. Hányás nem. Egy hete voltam a doktor úrnál,de akkor még nem jelentkezett a probléma. Írt másik gyógyszert,de nem ilyen jellegű probléma miatt. Azt mondta ezt még szedjem végig aztán egy hét kimarad és mehet az új bogyó. Remélem azért ez nem terhességi jel... Aggódom.
2011. jún. 8. 15:43
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja és azt még hozzá kell,hogy tegyem,h az utóbbi pár hetem nagyon stresszes volt...
2011. jún. 8. 15:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem ha nem tartok szünetet gyakran előfordul...de védeni meg tuti véd, mert terhes se vayok..
2011. jún. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Remélem,h nincs gáz. Mindenesetre kíváncsi leszek a szervezetem reakciójára,ha elkezdem az új gyógyszert szedni.
2011. jún. 8. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!