Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Loop-konizáció után megemeltem...

Loop-konizáció után megemeltem fiamat. Baj lehet ebből?

Figyelt kérdés
Műtét hétfőn volt, ma (szerdán) hazaengedtek, mert 2 hónapos kisfiamat szoptatom. Amikor hazajöttem, örömömben kézbe vettem 6 kg-os Peti), elfelejtve, hogy nem szabad emelnem. Nem járkáltam vele, kb 1-2 perc múlva észbe kaptam, letettem. Most azonban az eddigi minimális, barnás vérzésem pirossá változott, továbbra is minimális mennyiségű. Picit menzesz szerű hasfájásom is van, azóta fekszem. Szerintetek rosszat tettem?
2011. jún. 8. 18:33
 1/6 anonim válasza:
Szia! Ne haragudj hogy valaszt nem adok, de szeretnek kerdezni.. Mennyire volt fajdalmas a mutet? Es hogy zajlott? A folyamatat olvastam de szemelyes tapasztalatra lennek kivancsi, valoszinu nekem is at kell majd esnem ezen :(
2011. jún. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia,nekem 2 hónapja volt műtétem,nálam is előfordult hogy néha jobban véreztem,pl.ha kicsit többet mozogtam vagy bringáztam de ez nem baj ha nem nagy mennyiségű és nem fáj nagyon.Egyébként 3 hétig vérezgettem(dokim szerint ez normális)
2011. jún. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok :-)a második kérdezőnek is válaszolnék.A műtét nem fájt,altatásban végezték és kb 15 perc volt az egész,a műtét után nekem nem fájt semmim és csak mensi szerű vérzésem volt.Nekem csak két órát kellett a kórházban maradnom és utána haza mehettem,én nem pihentem semmit a műtét napján is már éltem a megszokott életemet,persze szex nélkül mert attól két hétre el lettem tiltva.
2011. jún. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha van kérdésed írj nyugodtan szivesen válaszolok.
2011. jún. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hat ha altatasban vegzik akkor nincs gond de en midnenhol ugy olvastam h helyi erzestelenitessel dolgoznak.. nah az meg nalam kizart dolog.. :S:S de ha altatnak akkor annyira nem fogok parazni.. max keresek olyan orvost aki aaltatasban vegzi. Koszonom a valaszodat:)
2011. jún. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Régi kérdés, tudom, de nekem lenne kérdésem, ha még itt vagytok.
2014. ápr. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!