Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet megduzzadva a...

Xénia 1088 kérdése:

Mitől lehet megduzzadva a petefészkem és a környéke?

Figyelt kérdés
Mult hónapban első nemi életem után nem jött meg, bármin gondolkodtunk párommal, nem lehetek terhes, mert védekeztünk meg minden , tesztet nem csináltam. De azóta is meg van duzzadva a petefészkem és ha a hasi izmaimra van szükség felülés stb. eléggé fáj. Értelmes válaszokat kérnék. Egészségügyemmel kapcsolatban. Előre is Köszönöm.
2011. jún. 8. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:

de miért nem csináltál még tesztet? Legalább kizárhatnád a terhességet, vagy ellenkezőleg.

Védekezésbe is csúszhatnak be "hibák"-én nem zárnám ki azért a terhességet! Főleg, hogy meg sem jött azóta.....


Megéri parázni???????

2011. jún. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De Biztos nem az,mert tüneteim nincsenek 5-6 hete volt és már ilyenkor jelentkeznénk, de mondjuk cisztától félek vagy hogy felfáztam, ezért érdekelne hogy valakinek volt e már igy. Mert ez nem tünet a terhességre. Orvoshoz nagyon nem szeretek járni. ezért szerettem volna kérni az Online emberek véleményét és tapasztalatát. :)
2011. jún. 9. 16:34
 3/6 A kérdező kommentje:
A másik ami miatt biztos vagyok, hogy barátom nem élvezett el, és én sem és még óvszer is volt rajta, azt sem lehet mondani h az előváladék okozott problémát, ezért vagyok benne ennyire biztos, meg mivel az előváladékban található spermiumok a savas közeg hatására elpusztulnak még közel se voltak hozzám. De nagyon félek a felfázástól , mondjuk cisztám már 13 éves koromtól volt. de így megduzzadva nem volt. (Igy teljes a leírás )
2011. jún. 9. 16:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Addig menjél orvoshoz, mig komolyabb problémád nem lesz....csak húzod-halasztod, aztán a végén majd gyereked sem lehet.

Miért itt várod a segítséget? Látatlanban ezt senki sem fogja neked megmondani, max találgatunk mi lehet a baj. Nem lenne jobb elmenni egy nőgyógyászhoz, és ő megmondja hogy mi a probléma? Legalább megnyugszol és nem parázol tovább.

De így meg még okosabb sem vagy.


(ez csak az én véleményem, én biztos elmennék nődokihoz)

2011. jún. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

jah és orvoshoz senki sem szeret járni, de ha muszáj akkor muszáj..............

de ettől függetlenül te döntöd el, hogy mit szeretnél...

2011. jún. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi. De csak segítséget kértem és igen találgatást. De igy a terhesség ki zárva !? Azért érdekelne mert cisztával megvárnám a 20.át mire meg kellene neki jönnie , de ha másnak másabb problémái voltak ilyen tünetekkel szívesen meghallgatnám ,hogy micsoda.
2011. jún. 10. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!