Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány éves korodban menstruáltá...

Hány éves korodban menstruáltál először? Most hány éves vagy? Örültél neki? Azóta változott a véleményed?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:

11 évesen jött meg és most 21 éves vagyok.

Nem örültem, de nem is bántam, elfogadtam, hogy ez van.

Most örülök, ha menstruálok, mert lassan 1 éve rendetlenkedik a ciklusom. Pedig 9 évig minden rendben volt, most meg van, hogy 70-90 naposak a ciklusaim, de a doki hozza meg végül, szóval nem spontán vérzés. Ha az egyik hormonszintem helyreáll, akkor felborul a másik. Aggódok, hogy mi lesz, ha babát szeretnék majd.

2011. jún. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kb. 11 lehettem. Anyuekkal epp ebedhez keszulodtunk. En meg elszaladtam a wcre. Kicsit megszeppent hangon szoltam ki anyunak, "anyuuuuu, verzek..."

Erre anyu jott is hozta a betetet. Apu megszolalt, "nagyszeru mostmar nagylany lettel". En meg orultem neki.

Elfogadtam, h a nok elete ezzel jar. Most 33 vagyok.

2011. jún. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is 11 voltam, nem örültem, 24 vagyok. Most sem örülök, föleg ha rossz időpontban jön meg, de ez a nők sorsa.
2011. jún. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Örültem neki, 15 voltam azt hiszem. De azóta sincs sajnos rendben a ciklusom hormonbaj miatt, szóval én lennék a legboldogabb, ha minden hónapban normálisan menstruálnék.
2011. jún. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 12 voltam és nem örültem neki. Pont akkor jött meg amikor végre szülők nélkül mentem volna strandra barátokkal. Aztán persze mindig akkor jött meg amikor nem akartam. Amíg betétet használ az ember addig nagyon kellemetlen. De mióta tampont használok, nem izgat különösebben. Most 19 vagyok.
2011. jún. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
11 voltam, most vagyok 12. Nem nagyon örültem neki, és mivel kb. egy éve jött meg, most se nagyon változott, de fogadjunk, hogy később megváltozik xd.
2012. febr. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!