Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? :S segítség?

Mit tegyek? :S segítség?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni hogy most a puncim fertőtött, van -e baja vagy egészséges.... nem viszket egyáltalán, csak már régóta ilyen fehér kicsit darabos a folyásom :( 13 éves vagyok szóval nemtudom hogy mit tegyek
2011. jún. 9. 14:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj, elindult a fehérfolyásod. Menstruálsz már? Ha még nem, akkor hamarosan fog jelentkezni. :) Akkor lenne gond, ha csípne és viszketne, de gondolom nem élsz még nemi életet, így nem kell aggódni.
2011. jún. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Legjobb ha orvoshoz mész, ő megvizsgál, és megmondja biztosan, hogy baj van-e. Remélem nincs semmi baj, és nem is lesz! :)
2011. jún. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha nem szokott darabos lenni eddig, akkor nem jo jel, ha darabos. Ha diszkomfort-érzeted is van mellé, akkor felborult az egyensuly. Igyal cickafark+zsálya teát, napi 1 csészét, és végy ülőfürdőt is, jót tesz a hüvelyflórának.

Holyagpanaszod nincs? Mert felfázástol is lehet akár a tüneted.

2011. jún. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Dokihoz félek elmenni :( Semmilyen más panaszom nincsen ...és elég régóta ilyen a folyásom :/ a menzim is megjött már szóval :( csak nagyon félek :((
2011. jún. 9. 14:50
 5/12 anonim ***** válasza:
Pont azért kéne dokihoz menni, hogy megnyugodj, mert így látatlanban nem lehet mondani semmi biztosat. Viszont ha elmész, legalább megnyugszol. Második voltam.
2011. jún. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Dokitol nem kell felni, de ne menjd egyedul, ha teheted, kiserjen el anyukad, vagy valaki. Urologushoz vagy borgyogyaszhoz menjd, es ne turd el, hogy ugy viselkdedjenek Veled, mintha Te volnal ertuk, es nem ok Teérted! Tajekoztatasert is mehetsz, megklerdezed, iylenkor mit tudnak segiteni, mia teendo, miylen vizsgalatot javasolnak. Ezutan nem kell semmit csinalni, engedni. Megmondod, hogy hazamesz, es atgondolod, es majd visszajossz, ha erdekel a dolog.:)

Amugy el tudjuk Neked meselni mi is a vizsgalatokat.

(35/L)

2011. jún. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
KÖszönöm :) szívesen meghalgatnám :)
2011. jún. 9. 14:57
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább a nogyógyászhoz tartozik mintsem az urologushoz vagy borgyogyaszhoz,de kezdetnek a háziorrvost javaslom.
2011. jún. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát sajnos ez téves info, en mar tul vagyok egy 8honapos nogyogyaszati "kezelesen", 8 honapig nemhogy nem gyogyitottak ki a gombabol (2x valtottam orvost, mert nem hittem el, hogy honapokig kell evvel benazniuk), hanem 3 uj nemi betegseget is kaptam a nogyogyaszaton, mig vegul atfertozodott holyagra, es véreset pisiltem, na akkor felkerultem az urologiara, es ott megmondták, hogy "a nőgyógyászatrol jott, ugye? Isten hozta, mi majd meggyogyitjuk, tudja, 2 kaszt van, az orvosok és a nőgyógyászok". 2 nap mulva gyogyult voltam, és megtudtam, hogy minden beteg, aki hasonlo előélettel rendelkezik, minden intim problemaval az urologiara jár, erre vannak ott berendezkedve tobbek kozt. (35/L)
2011. jún. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A bőrgyógyászaton meg van egy kulon részleg, az a neve: STD-rendelés, ez a szexualis uton terjedo betegsegek roviditese latinul, es csak avval foglalkoznak, hogy nemi valadekot vesznek es azt kitenyesztik. Kicsit kompetensebbnek tunik, mint a nőgyógyászat, ahol szo szerint RÁNÉZÉSRE rendelik el a gyogyszeres kezeleseket. Tolem még azt sem kerdeztek meg soha az eletben (elso latogatasomkor sem!), hogy szuz vagyok-e, azaz benyulhatnak-e a puncimba, sem azt, hogy nem vagyok-.e allaergias valamiylen gyogyszerre. (35/L)
2011. jún. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!