Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tapasztaltatok már a hüvely...

Tapasztaltatok már a hüvely falán?

Figyelt kérdés
Összeszedtem valami fertőzést, elmentem dokihoz, felírt kenőcsöt, gyógyszert, kúpot... nem igazán használ a viszketésre és a folyásra. Néhány hét múlva ismét elmentem egy másik orvoshoz. Megint gyógyszer, kúp.. Viszketés elmúlt, a folyásról már fogalmam sincs mi a normális, de szaga nincs az már akkor olyan rossz nem lehet.. De ha felnyúlok az ujjammal a hüvely hátsó falán érzek valamit, nem teljesen sima, mit általában, hanem, mint amikor egy pattanást érzel az arcodon ha végig simítod.. Kezdek nagyon parázni. Ha valaki tudna segíteni mi lehet, akkor légyszi.............
2011. jún. 9. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Az orvos ezt nem érezte a hüvelyedben?
2011. jún. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, de nem is egy olyan nagy valami, szóval ha keresné akkor találná..
2011. jún. 9. 15:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a hasad felőli oldalon lenne, azt mondanám, hogy a G-pontod, de így nem tudom. Első voltam.
2011. jún. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hehe.. köszi, bár azt is keresem.. :)
2011. jún. 9. 15:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Esetleg valami seb?
2011. jún. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy az
2011. jún. 9. 21:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez eléggé HPV gyanús...annak kivizsgálását külön kérni kell ami minimum + 6500 Ft ...de megéri mielőbb megtudni mi a baj
2011. jún. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!