Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Néha büdös, darabos, nagy...

Néha büdös, darabos, nagy mennyiségű folyás, plusz viszketés menstruáció előtt 1-2 napig mire utal?

Figyelt kérdés

Nem mindig büdös, de általában. Menstruáció előtt kb 1 héttel már nagyon darabos, szilárdabb, és 1-2 nappal menstruáció előtt, főleg fürdés után annyira viszket, hogy szinte belehalok...

Egyébként szűz 16/L, nőgyógyászhoz nem szeretnék menni, még sosem voltam...

A tünetek nagyon régóta vannak, néha elmúlnak aztán újra megjelennek.


2011. jún. 9. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Hüvelygomba, hüvelykúppal vagy gyógyszerrel a nőgyógyász ki tudna kezelni.
2011. jún. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fúb+



Amúgy simán meddővé vállhatsz ettől vagy történhet mégrosszabb is.


Anyukádnak nem mondtad ezeket még?

2011. jún. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyuszika, nem a nogyogyaszra tartozik, ettol nem kell fosni!!:) Bőr- és nemibeteg gondozo, ahogy a nevében is van, tehat bőrgyogyaszat. És/vagy urologia, merthogy kozel van egymashoz a hugycso es a huvely, tehat altalaban atfertozodik egyikrol a masikra a betegseg. Es ezeke a hleyeken tuti nem nyulnak be. De tajekoztatasert is mehetsz, es utana megmondopd, hoyg hazamesz, atgondoldo, es ha erdekel, visszajossz és keres a vizsgalatot. De lehetoleg anyukaddal menj, nehogy egy erzeketlenebb doki visszaeljen a kiszolgaltatott lelkeddel, és ijesztoen, lekezeloen vagy nyersen beszéljen Neked ebben az erzekeny kerdesben!!!
2011. jún. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fu,mennyi mindent félreutottem! Akkor ujra!


Nyuszika, nem a nogyogyaszra tartozik, ettol nem kell fosni!!:) Bőr- és nemibeteg gondozo, ahogy a nevében is van, tehat bőrgyogyaszat. És/vagy urologia, merthogy kozel van egymashoz a hugycso es a huvely, tehat altalaban atfertozodik egyikrol a masikra a betegseg. Es ezeken a helyeken tuti nem nyulnak be. De tajekoztatasert is mehetsz, es utana megmondod, hogy hazamesz, atgondolod, es ha erdekel, visszajossz és kered a vizsgalatot. De lehetoleg anyukaddal menj, nehogy egy erzeketlenebb doki visszaeljen a kiszolgaltatott lelkeddel, és ijesztoen, lekezeloen vagy nyersen beszéljen Neked ebben az erzekeny kerdesben!!!

2011. jún. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem fogok sírva fakadni, ha csúnyán szólnak hozzám :) De attól még kihagynám a nőgyógyászt, gondoltam bemehetek a patikába, megveszem ami kell és kész.

Egyébként átolvastam a kérdésemet, így kicsit brutálisnak tűnik, de amúgy ezek a tünetek nem fordulnak elő olyan gyakran, csak menzesz előtt.

Azt gondoltam, normális, hogy előtte erősödik a fehér folyás (mert utána kb 2 hétig abszolút nem szokott lenni), és kicsit büdös is, amikor erősebb. A viszketés zavar nagyon, de nem gondoltam gombára, mert akkor miért csak 2 napig tartana havonta?

2011. jún. 9. 16:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Igazad van, lehet koze a menseshez, es akkor házi modszerrel enyhithetsz rajta, gyogyteaval es ülőfürdővel, bioboltban megmondják, hogy hüvelyflora helyrehozatalahoz mi a jo, vagy kinezheted a Maria Treben könyvből.


De ha fertozes, akkor szukseg van vizsgalatra, mert ezer féle dolog lehet, es ki kell tenyeszteni, hogy mi a korokozo, anelkul nem leht kezelni, mert latatlanba nem tudja megmondani a patikus, hogy mi bajod.:)

2011. jún. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Elképesztő, 32 éves vagyok, nekem ugyanez a panaszom kb. fél éve, egyre durvábban jelentkezik, csak nálam sok folyás, viszketés (nem büdös), de valami iszonyatos viszketés, aztán kimaródik a szeméremajkam, majd amikor megjön a menzeszem, elmúlik (mintha sosem lett volna), egészen a következő menzeszig. Na már most - voltam fizetős (magán) nőgyógyász orvosnál ( a többi meg sem nézi az embert, őt is tök nehezen találtam!) és hormonvérvizsgálaton, amiből kiderült, hogy magas a stresszhormonszintem és a tesztoszteron szintem, és D vitamin hiányom van, ami utalhat a vese problémáira is, mivel Te szűz vagy még, simán lehet ez nálad is vesével kapcsolatos, még én sem tudom pontosan, csak nyomon vagyok, hiszen a problémám továbbra is fennáll, és semmi nem hat, mindent próbáltam, ezt külön mondom mindenkinek, aki jönne a Canestennel, hogy lósz*rt sem ér, sem a Borax oldat (orvos ajánlotta szintén), sem a Tantum Roza, sem a többi vitamin, vagy tabletta, vagy szer, vagy krém! Mindent próbáltam...ilyenkor csak az ima segít...meg tovább nyomozni a leletekkel...
2011. nov. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!