Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 hétig antibiotikum szedés...

1 hétig antibiotikum szedés majd viszketés a hüvelybemenetnél. Gomba?

Figyelt kérdés
Nagyon beteg voltam múlthéten és antibiotikumot szedtem, mert muszáj volt, tényleg. 17 éves vagyok szűz. Azt hallottam, hogy az antibiotikum kiül olyan baktériumokat is, amik hasznosak és ez által keletkezhet gomba. Amióta abbahagytam az antibiotikumot viszket a hüvelybemenetem és már nagyon kellemetlen. Menjek orvoshoz vagy tudja valaki, hogy ez mi?
2011. okt. 28. 22:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat hogy gomba mert tényleg úgy van ahogy leírtad az antibiotikummal, nem mondok biztosra semmit sőt eldöntöd hogy mit teszel...nekem életemben 1-szer volt hüvelygombám onnan tudtam hogy nekem fehér túró szerű darabok is voltak a bugyimon, innen tudtam biztosra hogy az. Soha nem voltam vele orvosnál mert úgy gondoltam hogy majd ha a canesten combi nem mulasztja el akkor elmegyek. Ebből gondolom rájössz hogy sose kellett orvoshoz mennem, és 3 nap az egész azóta nem jött vissza.
2011. okt. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valószínű kiölte a normális mikroflórád az antibiotikum, de arra nem jó a Canesten és társai. Megkérdezhetd mit ajánlanak rá patikákban, de szerintem menj vele orvoshoz, ismerősömnél is ilyen probléma volt, a kenőcs amit felírtak neki pár nap alatt helyrerakta.
2011. okt. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de nekem nincs túros folyásom,csak sima átlátszó folyás ami mellesleg irtó büdös is:(
2011. okt. 28. 22:58
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, jövőhéten elmegyek dokihoz, ha nem múlik el.
2011. okt. 28. 22:58
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

ha viszket akkok gomba igen főleg hogy a gyógyszer után igyál normaflore-t,szedj probiotikumokat..

viszont ha szaga is van akkor lehet baktériumos fertőzésed is!

a 2 együtt tuti páros ne tesztelgesd magad menj el dokihoz mert ha a canesten segít is a baci még ott lesz..

2011. okt. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Menj dokihoz.
2011. okt. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És ha elmúlt?
2011. nov. 1. 22:39
 8/11 anonim ***** válasza:
A gomba ellen hatásos a borax glicerines vagy a teafaolajos kenegetés,a tengerisos ulofurdo és a lucerna cékla tabletta szedése.
2011. nov. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Minden antibiotikum mellé(főleg egy nőnek)muszáj probiotikumot szedni.Vagy utána.Vagy csak úgy kúraszerűen,mert a vezetékes víztől kezdve a stresszen át a dohányzásig minden károsítja a bélflórát.
2011. nov. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

a gomba magától nem múlik el!

max kicsit jobban vagy és ugy érzed már nincs de ott van kerüld még a cukros ételeket ...

2011. nov. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!