Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen nőgyógyásznál lenni?...

Milyen nőgyógyásznál lenni? Fájdalmas?! :OO

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem fájdalmas, maximum kellemetlen. Hacsak nincs vmi bajod (pl. ha petefészekgyuszid van, és megtapogat a doki, az fájhat) De egy normális orvos óvatos.
2011. jún. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem fáj, csak hidegek a műszerek :D
2011. jún. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem fájdalmas. Nekem inkább kicsit kínos, megalázó, kellemetlen volt. Először, legalább is. Később már olyan semmilyen.
2011. jún. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi:))
2011. jún. 9. 17:48
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Csak kellemetlen, de nem fáj.
2011. jún. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én tegnap voltam életemben először. Nekem picit fájt, de csak egészen kicsit.
2011. jún. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hogy-hogy fájt? :O
2011. jún. 9. 18:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem azért, mert nem vagyok elég tág. Eddig csak barátommal feküdtem igaz, igaz 1 éve élek aktív szexuális életet. Lehet hülyeség, de úgy gondolom, hogy ezért fájt egy kicsit. De ne ijedj meg, mert nem volt nagy fájdalom:D:D:D
2011. jún. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászati vizsgálat nem fájhat, kivéve ha gyulladás van. (Ugye ha a fogad-bőröd-füled stb. gyullad be, és hozzáér vki, az is fáj.) Ha nem gyulladásos panasszal mész, nem szabad fájnia. Ha mégis, akkor a doki nincs a helyzet magaslatán... Ilyenkor azonnal szólni kell neki, hogy ez most fáj, vagy nagyon kellemetlen. Nem pedig nyuszin hallgatni és tűrni. Ugyanis neki fogalma sincs, mit érzel, hacsak nem mondod meg.
2011. jún. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm:)))
2011. jún. 14. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!