Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok,voltam anyukámm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves vagyok,voltam anyukámmal nögyógyásznál és azt mondták hogy Candida. Nem tudok erröl sok mindent. Lehet így is szexelni vagy fertözö,vagy nekem fájdalmas lenne?

Figyelt kérdés
kb menni idö még elmúlik?kaptam kenöcsöt..
2008. dec. 4. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne szexelni. Nem egészséges oda-vissza passzolgatni. Miért nem kérdezted meg az orvost? (Amúgy annyi időt biztos kibírsz, míg meggyógyulsz, ha mégsem, azzal is menj orvoshoz)
2008. dec. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
vagyi a vizsgálat már pontosítva egy olyan 3 hete volt. de mi az a Candida? :S
2008. dec. 4. 20:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Google..használd bártan!:)


Ideális a candida gomba számára a meleg, nedves környezet. A candida gomba a hüvelyfalon telepszik meg, folyást eredményez (kellemetlen ecetes vagy élesztő szagú), majd átterjed a szeméremajkakra elviselhetetlen viszketést okozva, ami vakarás hatására csak fokozódik. Majd a candida gomba átterjed a húgycső kijáratára, húgycsőhurutot és hólyaggyulladást okozva. Majd a candida gomba minden további nélkül tovább terjedhet, petevezeték, petefészek-gyulladást okozva, mely meddőséghez is vezethet. A candida gomba a gyulladással egyidejűleg rendszertelenné teheti a menstruációt, méhszájnál megtelepedve fokozott folyást okozhat, ami szexuális problémákat is okozhat, és számos probléma okozója lehet még a candida gomba: premenstruációs tünetek fokozódása, gyakori fejfájás, izom és ízületi fájdalmak, vérellátási zavarok, allergiás reakciók, székrekedés vagy hasmenés, végbélviszketés, fülzúgás, bedugult orr, látászavar. Továbbá a candida gomba is okozhatja az alábbi tüneteket: fáradékonyság, fáradtság, rosszkedv, depresszió, kimerültség, feledékenység, ingerlékenység, gyomorégés, haspuffadás, vastagbélgyulladás, pajzsmirigy működési zavar, stb.

2008. dec. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
a candida az egyfajta gomba. azt hiszem, hogy fertőzéssel lehet elkapni. mikor candidája van az embernek, akkor nem szabad cukros dolgokat enni.
2008. dec. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ezeket feltétlenül olvasd el: [link]

[link]


Ja, és nemi életet ne élj,amíg megvan, mert a partnered hordozója lesz, és ha majd meggyógyulsz, visszakapod tőle.

2008. dec. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!