Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak ha nőgyógyászati...

Mit csináljak ha nőgyógyászati vizsgálat előtt miközben várok pisilnem kell?

Figyelt kérdés
az a helyzet, hogy ha ideges vagyok mindig rám jön a pisilési inger, de viszont nőgyógyászhoz meg tisztán illik menni, ilyenkor mi van? vigyek magammal törlőkendőt? légyszi normális válaszokat
2011. jún. 9. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Most lehet én vagyok a hülye, de miért nem tartod vissza?:D
2011. jún. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vigyél törlőkendőt.
2011. jún. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 tetris ***** válasza:
Ha pisilni kell, akkor pisilni kell. Ilyenkor menni kell a rötyire, és kész. Akár nőgyógyász várójában, akár máshol. A nőgyógyász biztos nem fog szagolgatni.
2011. jún. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez elég egyértelmű: Menj el WC-re.
2011. jún. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Simán elmész wc-re. Ahová én járok még szólnak is mindíg hogy mielőtt behívnak menjek pisilni.
2011. jún. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Menj el pisilni ha kell, és töröld meg a puncidat intim törlőkendővel.
2011. jún. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ki van írva, hogy vizsgálat előtt kérem a mellékhelyiséget igénybe venni - magyarán menj el pisilni. Törlőkendő jó ötlet, de büdös nem leszel akkor se, ha csak wc papírt használsz. Aki meg azt mondja, tartsd vissza, még sose volt nődokinál... Vagy legalábbis nem próbálta ki az ötletét...
2011. jún. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egyszer nem mentem el mosdóba a vizsgálat előtt, és a hüvelyi uh után nagy viccesen meg is jegyezte a dokim, h azért mielőtt hazaindulok, menjek el a mosdóba, mert nem biztos, hogy kibírom hazáig :D
2011. jún. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!