Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem rendszeres a menstru...

Miért nem rendszeres a menstruációm? Lent.

Figyelt kérdés

Említette a hajvizsgáló orvosom hogy nagy valószínüséggel a hormonháztartásommal van a baj, de én tanácstalan vagyok mert annyira nem vagyok otthon ebben a témában.

12 évesen jött meg tavasszal először de nem olyan intenzíven aztán nyáron lett egy kicsit intenzívebb. Most 15 leszek nyáron és még mindig nem rendszeres de átlagos intenzitású, kb.4-5 esetleg 6 napig tart. Valaki megtudná nekem magyarázni?Esetleg ha létezik tudna valaki megoldást arra hogy rendszeres legyen?


2011. jún. 11. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:
nagyon fiatal vagy még,nem fejlődtél ki még rendesen,ezért van össze-vissza,majd magától rendeződik ne aggódj.
2011. jún. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Minii Vikii ***** válasza:

Szia!

Fiatal vagy még, ezért ingadozik. Kell még egy kis idő, amíg beáll ez az egész. Nyugi! :)

2011. jún. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!