Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj a pisilés a szex...

Miért fáj a pisilés a szex utáni napon?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Fertőzésed van azért.Kikéne kúrálni magad és a partnered is.
2011. jún. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szex után el szoktál menni wc-re?
2011. jún. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

de mindig óvszerrel történik a dolog, akkor is lehet fertőzés??


ha nem megyek el utána wc-re az lehet baj?

2011. jún. 11. 20:24
 4/7 anonim ***** válasza:

igen lehet, hólyaghurutod.


A nászutas cystitis gyakori oka, hogy szex közben az E. coli, ami normális körülmények között a bélben él,vagy más baktérium „bemasszírozódik” a húgycsőbe. Az eredmény: állandó vizelési inger, fátyolos, esetleg véres vizelet, fájdalom.


Ezért tanácsos elmenni szex előtt és után is wc-re még ha óvszert használtok akkor is.

2011. jún. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Régebben nekem is ez volt a bajom, hogy folyton hólyaghurutot kaptam szex után. Volt, hogy már 1 óra múlva jöttek a tünetek, borzalmas volt, pedig mi is óvszert használtunk. Szerencsére sikerült rájönnöm, hogy kerülhetem el: szex előtt mindig iszom pár decit, hogy tudjak utána pisilni. Ezzel kipisilem az esetleg húgycsőbe kerülő baktériumokat. Továbbá alaposan kimosakszom alul, tejsavas lemosóval. Amióta ezt csinálom, még nem volt szex utáni hólyagpanaszom, pedig már nem használunk óvszert.
2011. jún. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, akkor ilyen laktacid femina vagy mi a szösz jó lehet mosakodónak? tehát ilyen intim mosakodó gél?
2011. jún. 14. 09:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. jún. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!