Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A pisilés fájdalmas, a szex...

Bere Barbara kérdése:

A pisilés fájdalmas, a szex szintúgy. Ma reggel úgy ébredtem, hogy a bal vesém begörcsölt, alig tudtam kimenni a wc-re, és előre, az alhasam felé is kisugárzik a fájdalom. Vajon ez miért van?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 09:32
 1/4 eNerdzsy ***** válasza:
100%

Irány az urológia ahol vizsgálat után valószínűleg húgyúti fertőzés lesz a diagnózis.


Nem játék mert a veséd is rámehet.

2011. jún. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 komasa ***** válasza:
56%
A kérdező nevéből adódóan inkább nőgyógyászhoz kéne menni!
2011. jún. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De okos vagy komasa. Az urológia jó választás, ugyanis ott nem számítanak a nemek, bárkit vizsgálnak és kezelnek.
2011. jún. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, voltam. Mindig méhgyulladás a válasz, és mindig felírnak egy halom antibiotikumot, amitől többnyire hetekig hányok...gyógyszerérzékeny vagyok. A dolog nem lett jobb, és pár éve volt egy csúnya vesemedence gyulladásom. Szóval többrétű a dolog szerintem...ma eljutottam vérvételre, hátha holnap okosabb leszek. A háziorvosom csak annyit fűzött hozzá, hogy essek teherbe, mert az kipucolná a kismedencémet a gyulladásoktól. Nem értem a logikát ebben...Minden estre köszönöm a válaszokat.:) Hasznos volt.:)
2011. jún. 8. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!