Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valakinek ilyen (szerintem...

Van valakinek ilyen (szerintem) bőr-nemi betegsége? Részletek lent

Figyelt kérdés

6,5 éve rendszeresen elgombásodom. Rendszeresen jártam nőgyógyászhoz és kezeltek mindennel, de újból és újból kialakult a túró szerű gomba, és az őt kísérő égő, viszkető érzés.

Időközben két kisfiam született császármetséssel, de a problémám megmaradt.

Mivel állandóan gyulladt vagyok és erős folyásom van kialakult valamiféle fertőzésem plusszban. Kireped, gyulladt a hüvely és a végbél nyílás köztö terület és rettenetesen viszket. Ha megvakarom korpa szerű száraz bőr válik le róla. Szétreped, vérzik. A nemi életünkre is kihatással van mert a behatoláskor szétreped a hüvelybemenetem is és szivárog a vér.

Amennyiben valaki tapasztalt már ilyet és van valami gyógymódja kérem írjon!!! Én már szinte mindent kipróbáltam, sajnos eredménytelenül.


2011. jún. 12. 00:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szervezeten belül is gombás vagy csak így nyilvánul meg. Haemokultúrát kéne vetetni vérből. Addig is életmódváltásra lenne szükség. A cukrot, lekvárt, magas szénhidrát tartalmú péksüteményeket el kéne hagyni, mert a candida azt szereti, attól szaporodik. Jók még kiegészítő kezelésként a Nystatin és a Protexin candid plus. Előbbi gombaellenes készítmény, utóbbi probiotikum. Az biztos, hogy a gombát nagyon nehéz kiirtani és több hetes, hónapos kezelésekre van szükség. A szexualitás terén pedig vigyázzatok, hogy ne fertőzzétek egymást oda-vissza, tehát a párodat is kezelni kell, ha nem használtok óvszert.
2011. jún. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a választ és a segítséget.
2011. jún. 27. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!